Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a férjem nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a férjem nem volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a férjem minden áron szeretett volna egy kisfiút.Első gyermekünk kislány lett, jelenleg 3 éves és igaz, hogy amikor kiderült, hogy kislány kicsit elkeseredett a férjem, de a kislány születése óta nagyon jó apa volt.1 éve elkezdünk próbálkozni a második babával, mivel továbbra is egy kisfiú volt az álma.Most itt van a kisfiúnk 2 hónapos és azóta a szó szoros értelmében lesz@rja a kislányunkat.Csak a kisfiú létezik neki, sem én sem a kislány.Már ott tartunk, hogy a kisfiúra akarja íratni mindent, a házat, az autókat, nyaralót, mindent.De akkor a kislánynak nem maradna semmi, ezt nem akarom.Kislányom meg van őrülve, hiszen eddig apa volt a mindene, most meg...Azért szültem neki egy fiút, mivel már kisfiú kora óta ez volt az álma és nem gondoltam volna, hogy a születése után így megváltozik.Eddig minta apa és férj volt.Nem értem.Tanácsok?

2020. nov. 22. 19:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az átíratásba nincs beleszólásom, minden az ő nevén van.
2020. nov. 22. 19:57
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt ő mindig. Kisfiút akart, megadtad neki. Megkapta amit akar, innentől leszar mindent és mindenkit. Anyósok szoktak ilyenek lenni, akik fiú unokára vágynak. Most hogy megvan a fiú, fejen is állhatsz, a lány nem fogja úgy érdekelni. Sajnálom nagyon, főleg a kislány miatt.
2020. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

A Te szüleiddel mi történhetett? Ők nincsenek melletted?


Testvéred/unokatestvérek csak vannak?

2020. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a férjed úgy nevelkedett, hogy a fiú gyerek többet ér mint a lány.
2020. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Vannak szüleim és unokatestvéreim is, de itt az volt a kérdés, hogy a HÁZASSÁGOMMAL mi lesz ezek után??
2020. nov. 22. 21:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Semmi. Vagy hagyod hogy a gyerekek így nőljenek fel, a kislány egy lelkisèrült frusztrált szar gyerekkorú ember legyen a kisfiú meg egy elkényeztetett kis szarcsimbók, vagy elválsz a picsàba és megpróbálod felnevelni őket szépen egyenlően.
2020. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
A házasságod sajnos kuka. Azt írtad, már veled sem foglalkozik, nem csak a kislánnyal. Innentől a nők a kiszolgáló személyzet, a kis trónörökös érdekei számítanak csak. Sajnálatos helyzet, ocsmány válás lesz, javaslom készülj fel és szerezz bizonyítékokat, hogy a férjed megkülönbözteti a gyerekeiteket. Nagy nehezen megszerezte a fiú utódot, nem fogja könnyen kiengedni a markából. A kislányt megtarthatod...
2020. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

13# azoknak főleg nincs ráhatása hogy mit kezd a pénzével.

Szerintem meg az volt hogy nem örült a kislanynak , de tudta hogy ha próbalkozni akartok még akkor jó apának kell látszódnia. Így eljátszotta, hogy legyeb még gyerek, majd ahogy meglett a fiú le..ar titeket. Ha lany lett volna erőltetne a 3.at, vagy lelepett volna.

2020. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 1Léna ***** válasza:

NE ESS KÉTSÉGBE!

A baba még csak 2 hónapos.

Az átiratásra csak annyit mondj, hogy nem lenne ez kicsit korai? Vagy, ez azt jelenti, hogy halála esetén Téged és a kislányt kisemmizné? Higgadtan, kimérten. Ne vitázz vele!

( Nyugi nagy eséllyel nem kerülnél utcára, nem vagyok jogász, de anyaként esélyes, hogy az otthonotokban nevelhetnéd továbra is amíg nagykorú nem lesz.) Törekedj a fiú gyermekeddel is jó kapcsolatot építeni, ne hagyd hogy bármi félelem, vagy aggodalom közétek álljon. Bármilyen a kapcsolata apával a fiuk anyásak, ahogyan a lányok apásak.

2020. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!