Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, hogy a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, hogy a barátnőtöknek sok barátja volt előttetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

"de sajnos a legtöbb férfi nem így áll hozzá, hanem becsapja a lányt. Akár hónapokig is udvarolnak (közbe csapják a szelet is másnak), mire megkapják a lányt, aztán szevasz."


Így egy nagyon szűk rétege áll a nőkhöz, azok a tényleg jóképű/jó dumás férfiak, akik meg tudnak sok nőt szédíteni. Ez kb a férfiak nagyon max 5%-a.


Az egy másik kérdés, hogy a nőismerőseim egy jó része akkor is bedől az ilyen férfinek, ha előre figyelmeztetik, sőt! akkor is, ha pontosan tudja, hogy a pasasnak már megvolt a fél város. Ilyenkor jön a duma, hogy "de ez most más", "de megváltozott értem", "de biztos nem udvarolna 1 éve, ha nem gondoná komolyan" (már hogy ne udvarolna, az a férfi udvarol 1 évig egy puszi nélkül, aki amúgy másol megkapja a napi betevőt).



Szóval az, hogy nem lehet kivédeni nagyon nem igaz, férfiként is 10-ből 8x megmondom az ismerős csajoknak egy sörözés után, hogy pinabubus e a pasas, és a többi nő is gyakran figyelmezteti. Valami miatt a nők nagy része ilyenkor tagad, hogy de nem, de csak hazdunk, a boldogásga útjában állunk, azátn jön amit te is kezdesz, hogy "dehát ezt nem lehet kiszűrni".



Amúgy egy csomó nő ismerősöm nagyon jól szűri, nincsenek is több férfin túl, mint "kilincsen"

2020. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
hát csak ha magamra gondolok vissza, nekem is csapták a szelet rendesen és én is ki tudtam szűrni, legalább 40 ilyen pasit kiszűrtem egy ilyen 1-2 éves szingliség alatt, nem is nagyon szexeltem akkor. De egynek még így is sikerült átvernie, szóval így jön össze pár év alatt az az 5-6.
2020. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki átveri ezzel a másikat. A lányok általában többet mondanak, a fiúk inkább keveset. A fiúkat kiborítja, ha bizonyos mennyiségnél több van, ahogy egyébként a lányokat is. Én is kiakadtam, mikor megmondta mennyi volt, és engem is zavar. Főleg, ha elkezd mesélni róla. És tudtam, hogy Ő is kiakadna, ha megtudná Én előtte hány lánnyal voltam. Még akkor is, ha 3 kivételtől eltekintve prostikról van szó ... de abból nagyon sokról ... 10 év alatt azé .... na! Szóval direkt hazudtam ebből, de így is kiakadt ... mi lenne, ha bevallanám a valós számot.

Mindkettőnknél az van, hiába történt az előtt, hogy megismerkedtünk egyikünk szem szereti a másik történeteit. Nem csak a mennyiség miatt.

2020. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Biztos lenne, olyan akit zavarna, de csomószor az ember lánya nem úgy áll neki, hogy "úgysem sikerül", csak aztán mégsem alakul ki valami. A másikról kiderül, hogy szerepet játszott vagy van valami annyira halál gáz tulajdonsága, ami ha idővel kiderül egyből tipli van. Így azért össze lehet hozni egy létszámot...
2020. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos lenne, olyan akit zavarna, de csomószor az ember lánya nem úgy áll neki, hogy "úgysem sikerül", csak aztán mégsem alakul ki valami. A másikról kiderül, hogy szerepet játszott vagy van valami annyira halál gáz tulajdonsága, ami ha idővel kiderül egyből tipli van. Így azért össze lehet hozni egy létszámot..."


Erre valók a randik... Tudod, amikor nem az 1-2. alkalommal fekszel le vele, hanem megismered előtte.



Rengeteg 40-es nő ismerősöm van, akire senki nem mondaná, hogy től sok férfivel szexelt, pedig nekik is becsúszott egy-két mellénézés. De valahogy tudják szűrn a férfiakat.



És olyan is akad bőven, akit minden szépfiú levesz azonnal a lábáról, az első "szép a szemedre" már bizsereg neki, de persze nem ő a hibás, hanem a pasik, mert táverik, mert az 5. randin derüt csak ki, hogy nős a manus, pedig addigra már egy csomót szexeltek, mert ...


szóval érted :)

2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És mondjuk michel wild férjét szerintetek zavarja?
2020. nov. 23. 15:25
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Az MicheLLE Wild!

Valószínűleg az Ő férjét nem zavarja, hisz elég rég óta házasok és kizárt, hogy ne tudna róla, hogy például volt olyan jelenete a kedves feleségének, amikor egyszerre 3 brokesz zsennyegett az ánuszában! Gondolom tudott róla akkor is, amikor kikezdett vele.

2020. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért zavarná? A melót leszámítva még majdnem szűz volt, mikor elvette
2020. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
95%
15-ös, nem volt ilyen szexkapcsolat, sem egyéjszakás. Inkább több hónapig tartó dolgok. És nem, nem biztos, hogy egyből kiderül minden a randin. Pl.: az, hogy valaki menet közben otthagyja a munkáját majd nem is tervez többet dolgozni azt hogyan lássam előre? Ekkora látnok senki sem lehet. Vagy, hogy nem lesztek egymásba szerelmesek.. az megint nem 1-2 randin derül ki. Amúgy sem vagyok az a fajta, akit egyből ágyba visznek, de mint mondtam, így is össze lehet hozni egy létszámot.
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem zavarna, de az én koromban már nem várhatom el, hogy min. 1 legyen a leendőmnek...
2020. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!