Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi szüleit, az érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi szüleit, az érdekli meddig maradok és minden áron haza akarna vinni kocsival, akkor ez virág nyelven azt, jelenti zavarja őket ott vagyok?

Figyelt kérdés

#család, virág nyelv, zavarás, mit jelent?
2020. nov. 23. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%

10.-re.


A fater vagy dumálni, vagy dugni akart. 28 évesen ezt illene levágni.

2020. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De még nem voltam ilyen szituációban hogy valaki apja haza akarjon vinni kocsival szóval, hogyan vágnék le ilyeneket?
2020. nov. 23. 20:48
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi rosszmájú embert.


A srácnak van jogsija? Mert ha nincs, máris teljes a kép. Az apa előzékeny volt, nem akarta, hogy hidegben, vírusban buszozzál.

Ha van neki, akkor elég szánalmas, hogy nem ő vitt haza. Az apja hozzállása ebben az esetben is lehet szimpla kedvesség.


Egyébként megértem azt is, ha nem tetszik neki, hogy csak úgy megjelensz és "majd valamikor" távozol. Ha már jól ismered a családot, nem probléma, de ez alapján sokszor még nem találkoztatok ez előtt.

2020. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A srácnak nincs jogsija.

És a pasit csak 2hónapja ismerem, és heti egyszer szoktam vele találkozni.

2020. nov. 23. 20:51
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
2 hónap, heti 1 alkalom...ez mi???
2020. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
#14: akkor igazam volt. Kedvességből akart haza vinni az apja. Gondolom a srác is jött volna veletek.
2020. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen de végül busszal jöttem haza.

Csak nekem fura volt, azt hittem zavarom őket.

2020. nov. 23. 20:58
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, hogy eddig senki nem hozta fel, de jelenleg 8-ra kötelezően muszáj mindenkinek haza érnie, ha nem tervez ott aludni. Gondolom az apja azért kérdezte, mert nem volt benne biztos hogy haza érnél 8-ra, illetve segíteni akart.
2020. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15: Te mennyit találkoznál azzal akit 2 hónapja ismersz? Személyes találkozásra gondolt szerintem a heti 1-el, nyilván online meg stb többet beszélgetnek.
2020. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

19.-nek.


Online? 30 évesen?


Kérdezőnek.


Te vallásos vagy? Vagy sérült? És ezt nem bunkózásból kérdem, de olyan a szitu, meg a dumád, mintha egy kamaszlány írná, nem egy felnőtt nő.

2020. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!