Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

barátommal másfél hete járunk és egyik nap eszperente nyelven beszéltünk és azt mondta hogy "szeretlek".

De szerintem ezt csak hülyeségből szóval én nem reagáltam rá... szerintetek?

és fiúk ti mikor mondjátok ki egy lánynak ezt komolyan?


2010. aug. 11. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Lődd le magad.Ez hogy van eszperente nyelven? xD
2010. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a szót nem mondanám ki csak úgy viccből, poénból.
2010. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem poenbol mondta.ennek a soznak azer van sulya,csak iigy nem jatszadozna vele :)

Es ismerek mar olyan lanyt aki elso szeretlek szavat szlovakul mondta a pasijanak,csak mert elsore mondta es valahogy felt elmondani vagy enmtudom valami ijesmi lehet a hatterben de attol meg komolyan ertii.:)

Sot szerintem ez egy aranhyos gesztus volt.

2010. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmen kevesen nevetnek, mert nem helyes, ez egy nemes cselekedete ezer meg ezer embernek. Egy ember szeretete fedhetetlen, ezt ne feledd, mert menten meggebedek. Eme embert mellesleg szereted, kedveled? Menj bele, mert meglehet egyszer beleszeretsz. Elemeztem, rendes ember lehet, meglehet nem helytelen cselekedet. Szexeljetek egyszer, lehet fergeteges lesz, esetleg felejthetetlen. Egyszer megteheted, cselekedj helyesen.


Elmegyek menten, mert helpelnem kell rengeteg esetlen emberen eme weben, rendben?

2010. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!