Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be akarom festetni a hajam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akarom festetni a hajam, frufrut szeretnék vágatni, illetve a hosszából is csapatnék le nem keveset a hajamnak. Ezt a barátom nem nézi jó szemmel, mikor mondtam, brutálisan kiakadt, nem engedi, és mondta, nem tetszenék már úgy neki. Jogos így ez?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 11:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
A kiakadás nem, de ez hogy mi tetszik nekünk külsőben és mi nem, azt nem a tudatos elménkkel döntjük el.
2020. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Akkor maradsz, ahogy vagy, vagy lecseréled a bzigyereket.
2020. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nyamvadt frufrutól már nem tetszenél a palidnak, akkor inkább hagyjátok egymást...
2020. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Mindíg megbántam a frufu vágást.
2020. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Ez sztem olyan rohejes. Ok nem orulne neki de azert te csak tobbet szamitasz neki mint a hajad
2020. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
Jogos.
2020. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Finoman szolva is furcsallnam, ha a ferjem ilyen szinten foglalkozna noi dolgokkal.
2020. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
csakazért is megcsinálnám most már, legalább kiderülne tényleg képes-e elhagyni vagy nem szexelni velem többet, mert nem tetszek neki más hajjal. Az ilyen pasiért nem lenne kár, a hajad meg úgyis visszanő. Vágasd le és öntsél tiszta vizet a pohárba. Ha a személyiséged miatt szeret, biztos nem fogja érdekelni. Csak akkor lesz gond, ha még tetszik is neki az új frizurád, na akkor tényleg nem tudod meg hogy mennyire felszínes is...
2020. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok

Mmint a reakcioje rohejes nem a hajad.

2020. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%

Már miért ne lenne jogos? Van neki egy női ideálja és szeretné, aminek most jobban megfelelsz, mint a tervezett változtatások után. Joga van elmondania a véleményét. Neked meg nem szabad, hogy az ő véleménye közömbös legyen, elvégre neki is akarsz tetszeni.

A "Brutális kiakadás" és "tiltás" nem helyes, de szerintem csak annyira meglepted ezzel, hogy nem tudta normálisan kezelni.


De gondolj bele az ő helyzetébe; hogyan tetszene, ha bejelentené, hogy leborotválja a haját? Esetleg 20 centis szakállat növeszt? Az ő dolga, mert az ő teste, nem? Neked meg ugyanúgy kéne szeretned, mert nem ez a lényeg, ugye?

2020. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!