Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nõk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nõk teljesítményére negatívan hat egy kapcsolat, míg egy férfiére pozitívan?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nincs gyerek és a házimunka is arányosan van felosztva vagy nem élnek együtt
2020. nov. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a nők gonoszak, számítóak és lusták, csak kihasználják a férfiakat :( gondolom ilyesmi válaszokat vársz, tessék.
2020. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Mire alapozod, hogy így van?
2020. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
9%
#1: Itt tényleg ennyi előítéletes nő van?
2020. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Pl. Egy férfinek megnõ a fizetése/állást vált, mert a barátnöje motiválta, esetleg egészségesebben étkezik. Az OTDK-s fitnessalkatu nõ pedig meghízik és romlanak a jegyei
2020. nov. 26. 11:31
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Ez nincs így.

Nem nő egy férfi fizetése sem attól vagy vált állást, hogy barátnője van. Sőt, az állásváltás nőkre jellemző. Ritkább, hogy egy nő eltart egy férfit, hogy az másik állást találjon.

Az egészséges étkezés sem áll. Sőt, a férfiakra jellemzőbb a hízás és sok nő szereti "kajáltatni" a pasiját. Én pl. többször is nekiálltam edzeni és mindegyik barátnőm csak szóban támogatta a dolgot, de tömték volna belém a kaját. Az összes sportoló ismerősömnél hasonló a helyzet.

A nőkre meg pont az kevésbé jellemző, hogy a kapcsolat miatt elkezdenek hízni.

2020. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

Te miről beszélsz? :D

Sose voltam olyan motivált, mint amióta együtt vagyok a párommal, nagyon jó társ a sikerekben.

2020. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
1%
minden nő elhízik kapcsolatban. aztán amikor kidobják őket akkor meg megy a sírás hogy gonosz férfiak. nincs sok dolguk pedig, csak az lenne hogy jól nézzenek ki hogy jó legyen beléjük üríteni egy farkalás után
2020. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%

Nem nagyon láttam magam körül soha olyat, ami ezt alátámasztaná.


Olyat sokszor láttam, hogy egy ember egy kapcsolatban kivirágzik/lepukkad, de nem amiatt, mert nő vagy férfi, én mindkét nemnél láttam már mindkét esetet

2020. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%

Sztem sokszor a nok besorolnak egy szerepbe, nem en vagyok hanem mi, es a parkapcsolat a sajat igenyeik ele kerul.

Most ez lehet h egy hülye pelda lesz de en h napkozben egyek valamit csinalok egy szedvicset. Paromat altalaban megkerdezem de van h rohanok es csak arra van idom h csinaljak egyet magamnak nem tudok meg sajat kereseket teljesiteni. De ha meglatja h en csinalok szendvicset akkor tok kedvesen de megkerdezi h nem csinalnek-e neki is. Közben mar sik ideg vagyok mert kiszamolva van kb 3 percem h megegyem a szendom aztan orakra elvonulok videokonferenciara (munkabol adódóan nem nem tudok kozben enni). Az esetek 100%ban megse mondok nemet a parom keresere. Fordítva viszont nem igy van. O ha valamire nincs ideje nem teszi felre a sajat dolgat a kedvemert. Nem rosszindulatbol de látja h van ket kezem meg tudom magamnak is csinalni. Sztem a nokre jobban jellemzo ez a fajta igenyek hatrabbsorolosa sokszor a pasi javára

2020. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Mert egy kapcsolatban a közös terheket zömével a nő átvállalja, míg a férfi csinálja a saját dolgát. Sok nő önfeláldozó fajta, vagy azért, mert ilyennek nevelték vagy mert azt hiszi, ettől lesz igazi és értékes "feleségül vehető" nő és a közös dolgokról ő intézkedik. Persze ez azért is lehet, mert a férfit nem érdeklik az ilyenek, mert úgy van vele, hogy azért van a nő, hogy besegítsem, ám ez gyakran inkább átmegy abba, hogy a nő sokkal jobban átveszi a közös dolgokat a saját dolgai mellé, a férfinak meg felszabadulnak a mosással, főzéssel stb. dolgokkal eltöltött agglegényes órái, amiket saját magára fordít.

Statisztikai adatokkal azt is kimutatták, hogy házasságban a férfiak toább, a nők rövidebb ideig élnek, mintha egyedül lennének.


Persze nyilván van egy csomó kivétel kölcsönös támogatással és igazságosan megosztott munkával, és attól önmagában egy férfi sem lesz sikeresebb, mert van egy barátnője, egyszerűen csak a statisztikai adatok és a nők általános anyáskodós-fontoskodós-önfeláldozós jelleme miatt sokkal kevesebb dologgal kell foglalkoznia és annyival több időt tud szánni a munkájára/társasági életére.

2020. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!