Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő dicsérgetése kinek h esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő dicsérgetése kinek h esne?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt és véletlenül vettem eszre h a neten egy zárt csoportban nyilvánosan írogat egy másik nőhöz/ nem cseten tehát az egész csoport látja végül is. Dicsérgeti h -mellesleg milyen nagyon csinos! Persze nem tudta a párom h én ezt láthatom. Miután eszre vettem azért szóvá tettem neki de még majdnemcsak én jöttem ki rosszul belőle mondván h ő nem hülyéskedhet ?
2020. nov. 27. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem zavarna sőt, a férjem mindig megdicsérte a női kollégáit, bókolt a női eladóknak és sorolhatnám. Nála ez udvariasságból jött és büszke voltam rá. Fel sem merült bennem hogy ez sértő lenne a számomra. Bizalom volt mindkettőnk részéről. Ő is ' kihúzta' magát ha én kaptam bókot.
2020. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom... Nekem annyi rossz tapasztalatom van ezekböl, hogy másokat dicsérgetnek h nekem rosszul esne
2020. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom nem olyan típus, aki ezt így a nő szemébe mondaná, megdicsérné vagy akár bókolna neki. Kommenteket sem írt soha senki képe alá, régen sem, amikor szingli volt, akkor sem. Persze ha valakit csinosnak talál azt megjegyzi, akár nekem is elmondja, ahogy ugyanúgy én is megjegyzem, ha egy férfi jól szituált számomra. Nem volt még ebből probléma, hűséget fogadtunk nem vakságot. Viszont ha ezt akár nyilvánosan, akár privátban írná valakinek, az lehet nekem is rosszul esne, és valószínűleg elsősorban azért, mert nekem sem írkál a képeim alá ilyen dolgokat.
2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
mi nem vagyunk feltekenyek egymasra soha, ezert kozosen is meg tudjuk beszelni, hogy “nezd kicsim milyen szep az a lany” meg “hu de jokepu az a ferfi” , tudomasul vesszuk, es nem gondolunk tobbre, viszont ez nyilvan nem mukodik minden kapcsolatban.
2020. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A dicséret minőségétől és gyakoriságától függ. Az, hogy egyszer megjegyzi egy másik nőre, hogy csinos... na bumm. Egyszerű udvariasság, és különben sem vakságot fogadott, hanem hűséget. Én ebben látok semmi tiszteletlenséget felém. Ha pl. a mellét, fenekét kezdte volna el dicsérni, szexuális utalásokat tesz, vagy napi szinten ajnározza a nőt, az zavarna.
2020. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a nyálát csorgatta valami facebook szépsegre, mert nagyok a mellei. Nálam az ilyenek nem játszanak. Nem azért, mert nem nézhet rá másra, hanem mert nekem ciki olyannal lenni, aki ezen a nagycsöcsű képekhez nyilvánosan kommentelgető szinten van.

Ha normálisan megdícsér valakit, az nem zavar.

2020. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!