Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagol el a pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el a pasi egy ido utan?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elejen minden pasi hajt..

Kedves, foglalkozik velem...

Aztan eltelik egy ido es mar csak a haverok es a jatek a fontos...

Exem ugyanezt csinalta... masfel ev utan le se szarta hogy nekem mi a fontos csak a sajat dolga lenyeg...

Es ugyanitt tartok a mostani parommal megint...csak a haverjai es a jatek...


MOST KOMOLYAN MINDEN PASI ILYEN???


Nem arrol van szo hogy ne jatsszon meg ne ne haverozzon sose tiltanek meg neki semmit...

De minden szabad idejeben jatszik vagy a haverokkal van...

Es az en fejemet meg ugy erzem mar leszarja...



2020. nov. 27. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ilyenkor a nagy kérdés az, te mit csináltál a kapcsolat elején? Fogadtad a bókokat és vártad hogy össze szakadjon a másik érted ?

Vagy te is ugyan úgy hajtottál mint a másik?

Elég nehéz am folyton hajtani nem csak kapcsolat terén, bármi jellegű dologban is.

2020. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem azt varom el hogy bokolgasson meg ilyenek, hanem hogy minosegi idot toltsunk egyutt

De neki fontosabb a haverokkal lenni es jatszani

Legutobb mikor atmentem hozza ott voltam egyedul o meg a haverjainal...

2020. nov. 27. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ferfi ilyen csak akikkel TE összejössz. Nem te vagy a hibas ezert de nem artana elgondolkodni miert futsz ebbe mindig.
2020. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én belefutottam egy olyan dologba, amivel talán megtudom magyarázni neked, persze ez nem minden férfi esetében így van, de leírom. Beleszerettem egy szép lányba, elvileg ő is belém. Összejöttünk, nagyon kedves volt, nagyon törődött velem. Természetesen én is ugyanígy törődtem vele... Aztán elkezdett hanyagolni, akkor kellek neki, amikor épp kedve van hozzám. Az mindegy, ha én éjszakás voltam, menjek hozzá. Mikor ott vagyok nem is szól hozzám szinte. Amikor viszont én szeretném elhivni sétálni, sosincs kedve. Most kezdek belefáradni ebbe a dologba 7 hónap után. Mindent, tényleg mindent megtettem érte, de úgy néz ki nem is értékeli.
2020. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden pasi ilyen, te választasz mindig ugyanilyen pasit. Nézz magadba mélyen, hogy mi fog meg bennük, miért ezekhez vonzódsz és miért tartasz ki mellettük. Nem azért, hogy hibáztasd magad, mert erre semmi szükség, hanem hogy megértsd a saját viselkedési mintázatod. Másképp sose fogsz tudni tanulni a hibáidból.
2020. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne kisfiúkkal járjál, hanem férfiakkal. Az én férjem ritkán játszik és nincsenek barátai. Én vagyok a barátja is. Jól érzi magát a családjával, nincs szüksége haverkákra.
2020. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miért hanyagol el a pasi egy ido utan?"

Nem érdekled, nem nyújtasz számukra elég izgalmas, stimulációt.

2020. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden pasi ilyen szerencsére, 4 kapcsolatom volt, abból 3 ilyen pasi volt, az utolsó nem hálistennek, azóta már 5 éve együtt, a férjem lett és még mindig olyan, mint az elején volt, most várjuk az első gyerekünket. 😊
2020. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy 3 eves nem tul jo kapcsolatom, abbol tanultam, es sokkal kevesebbet engedek a pasiknak velem szemben, ezt ajanlom neked is. Ha az elozo is ezt csinalta, es o az exed, akkor legyen a jelenlegi is mar csak ex. Nekem is igy volt. Majd jon jobb, higyj nekem.
2020. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!