Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol sex van ott más is van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol sex van ott más is van?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a volt barátommal,nem is egyszer, és az ő elmondása szerint ő most csak laza kapcsit akar.

De ha nem szeretne akkor is sexelne velem?

Mert lenne neki biztos más is, nem jött volna vissza hozzám.

Szerintem csak fél, de szeret.

Szerintetek?


2010. aug. 11. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexelni akar :P
2010. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak fél, de szeret."

Ha tudod minek kérdezed? :)

2010. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben csak szexet akar, ha már megmondta, hogy laza kapcsit akar. Aki szereti a párját, az nem jelent ki ilyet.

Az nem kizáró ok, hogy ha lenne neki más, akkor nem jött volna vissza hozzád. Lásd: pl. Kovács Lázárt :-)))

2010. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva én akkor is ezt mondanám lehet ha nem ugy gondolom.csak hogy ne sérüljek. de te ismerőd őt.

és az ő elmondása szerint ő most csak laza kapcsit akar.

2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg csak szexet akar. Tudod, ez a pasiknál másképp működik! Ők külön tudják választani az érzéseiket. Mi nők, meg olyan hülyék vagyunk, hogy mindjárt azt gondoljuk, ha egy pasi szexelni akr velünk egynél többször is, akkor már odavan értünk! Majd kinövöd! Ne aggódj!
2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahol "sex" van, ott normális esetben még egy z betű is van a s és az e között, ugyanis magyarok vagyunk.


Téged pedig az orrodnál fogva vezet a volt barátod. Ki kell ábrándítsalak, csak a szexre kellesz neki. Én a helyedben elhajtanám a jó fenébe, ha annyira dugni akar, vegyen guminőt, ne te legyél már a szexuális segédeszköze.

2010. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak szex kell neki. Nekünk könynedén megy ez érzelmek nélkül is. Csak egy nő meg erekció kell:)

21F

2010. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nem szakított volna ha olyan hűűűde nagyon szeret... egyszerű ez mint az egyszer egy hiányzott neki a szex, rég csinálta ennyi...
2010. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak szex és más semmi. :S
2010. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak szex kell :)
2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!