Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el a párotoknak hogy nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves koromban történt egy kisebb baleset, durva trauma érte az alhasamat, és ennek következtében nem lehet gyerekem. A jelenlegi párommal csak 3 hónapja vagyunk együtt de nagyon szeretjük egymást, ő már arról álmodozik hogy milyen csodás gyerekein lesznek, és engem pedig mindig elfog a sírás. Nem tudnám neki úgy elmondani hogy nem zokogok közben. Az elmúlt 10 évemben annyit sírtam emiatt hogy csoda hogy még van könnyem, de még mindig nagyon nagyon fáj a dolog. Én mindennél jobban szerettem volna anya lenni, kihordani a gyermekeim, szoptatni, de sajnos az élet elvette ennek az örömnek a lehetőségét. Persze nagyon szeretnék örökbe fogadni, de akkor is tudom hogy ők valaki más testében voltak 9 hónapig. Hagyjuk is. Szerintetek ezt hogy mondjam el neki, nem szeretnék zokogni mint egy hisztis kislány, de jelenleg nem látok más lehetőséget. Kérlek segítsetek! 25N és nagyon köszönöm!

2020. nov. 28. 12:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Ja, mert minden férfi csak dugni akar. :)
2020. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
7%

12.-nek.


Nem, van akinek a lány pénze és lakása is kell.

2020. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
kedves 8,11 és 13, szerinted 3 hónap után nem feküdtem még le vele? Elég érdekes ha neked így kell könyörögnöd a szexért, de mindenki másmilyen, másmilyen kapcsolatokkal.
2020. nov. 28. 13:11
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektémát már az első egy-két randin jó tisztázni, még mielőtt komolyra fordul.

Nem késő, de minél előbb mondd el.

Amúgy fogadjatok örökbe, rengeteg gyermek van állami gondozásban akik ugyanúgy megérdemlik, hogy szeressék őket.

2020. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
ne haragudj kérdező, de nem most kellett volna szólni, már az első randin illett volna elmondani hogy egy baleset miatt nem lehet gyereked és majd esetleg a későbbiekben részletezed, ha akar még második randit. A férfiak nagy többsége akar gyereket és tudod a gyerekkérdés az élet egyik központi mozgatórugója. már bioszból is tanultad, létfenntartás és szaporodás. Ez nem oylan dolog, hogy majd megszeret és nem kell neki saját gyerek...Azonnal szakítani fog és nagyon jogosan. Viszont rengeteg férfi van, akinek már van gyerek és nem akar többet csak egy boldog párkapcsolatot. Szóval nem maradnál egyedül, de le kell szűkítened a kört. Sok helyütt a társkereső adatlapján is meg kell adni akar-e gyereket valaki vagy nem, ide nyugodtan beixelheted hogy nem, függetlenül attól hogy amúgy akartál volna, mert az eredmény úgy is az hogy nem lesz gyereked. A lombikprogram meg egyebek oylan pároknál szokott csak előfordulni, akik kezdetben nem tudják hogy meddők, sok éve házasok és nem jön össze, de már nagyobb a kötődés, bár néha még így is válásra kerül a sor a gyerek miatt. Nálad nem ez a helyzet, te már most tudod hogy meddő vagy, ezért nem tisztességes magadba szerettetni valakit és elfogadtatni vele a helyzetet.
2020. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Írd le egy papírra. Mond meg neki hogy komoly dologról akarsz vele beszélni, és kezd el felolvasni. Ha elkezdesz zokogni, ő is el tudja olvasni magának, vagy megvárja amíg megnyugszol.

Nyugodtan sírjál, ez elég borzalmas dolog annak aki szeretne gyereket.

2020. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez az egész meddőség olyan igazságtalan. A testvérem egész életében szeretett volna gyereket, és nem lehet neki. Én nyolc éves korom óta tudom, hogy soha nem akarok gyereket semmilyen formában, és nekem bezzeg százezrekért kell elköttetni magam.
2020. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom magamról, hogy ha kényes téma akkor annyira zokogok már a gondolattól is hogy képtelen vagyok elmondani. Nekem egy komoly kapcsolatban bevált, hogy ha úgy éreztem beszélni kell róla akkor levelet írtam, odaadtam és elmondtam, hogy képtelen lennék elmondani ezért leírtam. Ilyenkor mindig átölelt és úgy olvasta a levelet, mert tudta, hogy ezzel megnyugtat. Volt amikor ő is sírva fakadt, akár azért mert én szenvedtem, akár azért mert őt is érintette. De mindent megoldottunk együtt.

Esetleg ha úgy érzed képtelen vagy a szemébe mondani, vesd papírra és olvassa el a jelenlétedben, aztán beszéljetek róla. Akkor már ha kérdése van fel tudja tenni úgy, hogy neked csak bólogatnod kelljen.


Én sok sikert kívánok és remélem, hogy mindent átvészeltek együtt. Számos megoldás létezik. Sok boldogságot.

2020. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz róla beszléni, akkor írd le, de mindenképpen, lehetőleg szerintem ne sms-ben amikor nincs ott a közelben, hanem papírra, vagy nyiss meg pl Jegyzettömböt, Wordöt a számítógépen, és akkor oda gépeld be.
2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már akkor el kell mondani, ha kezd komolyra fordulni a dolog, ez lehet 3 hónap, akár a harmadik randi. A másik félnek joga van eldønteni, így is vállalja-e a kapcsolatot. Elhiszem, hogy nehéz, átérezni sem tudom, de annyit tudok, hogy úgy igazságos, ha elmondod.
2020. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!