Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem lelkileg terrorizál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem lelkileg terrorizál, zsarol, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan teszi ezt? Mivel zsarol?
2015. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Kb. a nők 80%-a.
2015. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hogy nálatok mi a gond,de nem vagy vele egyedül....ha gondolod Írj...
2015. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezt csinálom most az exemmel, mert annak ellenére, hogy egy ordas nagy hazug r.i.bancot csinált magából, még neki áll feljebb :-P
2015. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan pasim, aki erzelmileg terrorizalt es zsarolt.. Fu, visszagondolva brutal modon. Eltartott egy kicsit, mire eszbe kaptam, de utana azonnal ott hagytam, nem turnem el senkitol tobbe ezt a banasmodot, plane nem mennek ferjhez egy ilyen alakhoz.


Csak akkor tudja ezt megtenni, ha hagyod.

2015. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Takarodjál vissza a konyhába...Valahogy így?Vágd fűbe a palacsintasütővel..Szereted?Mi tart össze?A lelki terror?Stocholm szindróma?Bántalmaz?Válj el, jelentsd fel!
2015. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lelki terror mint téma egy érdekes és tág téma. Egy biztos, a terrorizált személy "gyengeségét" tükrözi ha eltűri hogy ez történjen vele. Sakkban lehet tartani bárkit és lelkileg gyötörni de vissza is lehet vágni csak a gyenge pontokat kel az "elnyomóban" keresni, megtalálni..és vissza vágni.
2015. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha már ki tudod mondani és tudatosítod magadban, hogy lelki terrorban élsz, és zsarol téged, az az első lépés! a második az, hogy fel kell mérni, mi változhat. ő fog majd változni és nem lesz egy zsarnok p*cs? te hova változhatsz? vagy engedsz neki, vagy lelépsz.
2015. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Izebigyo126 válasza:
100%

Szivasd annyira, amennyire csak tudod.

Egy életre teszi tönkre az önbecsülésed.

Tudom, hogy vannak olyan helyzetek, amikor az ember nem tud szakítani vagy válni.

Szedd össze magad és próbáld kitalálni, hogy hogyan tudod megoldani nélküle az életed.

Esetleg próbálj vele beszélni róla, hogy neked fáj amit csinál, és ha nem szeretne elveszíteni, akkor próbáljon meg változni.

Menjetek el együtt pszichológushoz.

Ha semmilyen kompromisszumra vagy változásra nem hajlandó, akkor ez az ember nem szeret téged, nem fél attól, hogy elveszít és így kicsit sem kár őt elhagyni.

Egyetlen életed van, ne hagyd hogy megnyomorítsa a lelked.

És amíg vele vagy folyamatosan told neki a kajajába a guttalax cseppet.

Nincs íze, és baja se lesz tőle, viszont éjjel-nappal hasmenése lesz. És nem lesz ideje azzal foglalkozni, hogy veled szemétkedjen, mert a lelkét is kifossa majd.

2015. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
De sok bajotok van én még a jogaiktól is megfosztanám a nőket.Ha jövök négykézláb és csend.
2015. dec. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!