Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok belefért volna?

Figyelt kérdés

Egyik nap megbeszéltük, hogy átmegyek, el is indultam volna, de az autóm bedobta az unalmast és hirtelen azt sem tudtam hogy fiú vagy lány vagyok, az egész napot gyorsan át kellett szerveznem fejben. A másik féltől ennyit kaptam: “oké lerobbant, de mikor jössz?” kicsit kiakadtam és kiálltam magamért hogy köszi az együttműködést, ezen persze kiakadt és nagyon megsértődött mert az ő idejével ne szórakozzak alapon. Mondom ok, semmi gond, tömegközlekedek akkor ahogy tudok olyan gyorsan, mire odaértem nem volt aki ajtót nyisson. Vártam másfél órát, de semmi. Este válaszolt hogy bocsi vidékre lementem anyukámhoz. Nekem itt lett elegem, és úgy érzem, ilyen emberrel nem szeretnék a továbbiakban bármit is...Szerintetek jogos a sérelmem?


26/F


2020. nov. 29. 18:58
1 2
 11/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
14%

szerintem nem is voltatok pariban

akkor mi is a problema?

olyan mintha valami tavoli ismerosrol irnal...

keres olyant akivel egyutt tudtok lenni es nem kulon kulon futkostok es legfeljebb haragszotok a masikra


amugy szerintem o nem is nagyon torodhetett veled hogy most mi is van, sajat dolgai erdekeltek (ahogy teged is :P)

2020. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Na most kaptál sok egosimogatást. Én meg pont másképpen látom. Feltételezem, hogy telefonon beszéltél vele a kocsid lerobbanásárol és a napod átszervezéséröl. Mondtad a magadét, mondtad, mondtad. Öt meg az érdekelte, hogy mikor mész hozzá? (Amit valoszinüleg elfelejtettél emliteni neki a sok "sürgös mondanivalod" közben.) Majd " kiakadtam és kiálltam magamért hogy köszi az együttműködést" vagyis elkezdtél durcizni meg hisztizni. Na neki ebböl lett elege. (Szerintem érthetöen.) Egyszerüen mindketten gyerekesen viselkedtetek (De azért inkább te!! Ez abbol is látszik, hogy itt keresed " sérelmed támogaását") Vagy nem valo nektek még a párkapcsolat, majd ha felnöttök. Vagy csak egymással nem tudtok kijönni annyira különböztök.
2020. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha időközben nem szóltál neki, hogy a "mikor jössz" az még aznap délután 4-et jelent, csak tömegközlekedéssel autó nélkül, akkor végül is érthető, hogy más programot szervezett, gondolván, hogy akkor te aznap nem mész. A másfél órás várakozás is kicsit fura, ennyi idő alatt nem tudtatok beszélni? Internet, telefon, nálatok nem játszik? Azért te is némileg balek voltál a kérdésben. Nyilván ha mondtad neki, hogy kb ekkor és akkor érsz oda, amit ő nyugtázott is, tehát tuti eljutott az üzenet, akkor persze jogos a felháborodásod, de egyéb esetben inkább csak kellemetlen félreértésről beszélhetünk, ami nagyjából senkinek sem a hibája.
2020. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem kértem egosimogatást, úgy gondoltam, kívülállók más nézőpontból látják és némi konzekvenciát levonhatok. Nem kötelező elfogadnom a támogatást, ahogy a leugatást sem. Hogy mit tartok meg, az már legyen az én kontóm.


Én is hibázok illetve hibázhatok, nem kétséges. Csak ez kicsit olyan fura, hogy semmi “hé te hülye higgadj le aztán kitaláljuk mi lesz” vagy valami.


Köszi mindenkinek egyébként

2020. nov. 29. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem is volt hogy hatalmas problémàm akadt, ugyanis egy tragédia történt a csalàdban. Csak magával volt elfoglalva hogy vele akkor most mi lesz, nulla segítőszàndék nulla empátia.

Azonnal dobtam. Ilyen ember nem való tàrsnak.

2020. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikacio nem volt vilagos kettotok kozt mindkettotok hibajabol.

Neked azt kellett volna mondani: Dragam,lerobbant a kocsim. Igy a napom is at kellett szerveznem. Nem alkalmas,h ma atmenjek. A kocsim x nap mulva kesz,akkor atmegyek. Ez elfogadhato lett volna a reszerol.


Te nem mondtad neki,h teher neked atmenni kocsi nelkul.

O meg nem mondta meg vilagosan,h meddig alkalmas,h odaerj. Vagy indulas elott fel kellett volna hivnia,h akkor jossz-e,mert elmenne vhova ,de akkor ugye nem talalod otthon.


Szerintem ne szakitsatok. Tanuljatok meg celravezetoen es vilagosan kommunikalni. Sertodeseket tegyetek felre mindketten.

2020. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten tulreagaltatok, mert nem ismeritek meg egymast elegge. Egyertelmuen kommunikacios hiba, amit kozosen kovettetek el, akar mindkettotoknek meglehet a maga igaza. Kar a masikra dobalni a velt es valos serelmeket, valoszinuleg o ugyanezt megtehetne a sajat szemszogebol.
2020. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
62%

Az, hogy mikor jössz, az még belefért volna nálam. De hogy elmegyek hozzá, és nem vár senki, meg a másfél óra várakozás, az nem.


Lennék annyira tapló, (noha ez nem alaptermészetem) hogy bejátsszak vele egy hasonlót. Utána meg dobnám.

2020. nov. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mit komplikálod túl az életed?


Szia kincsem!

Ma nem megyek.



Ennyi.

2020. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!