Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a barátnőtök sört inna? Nőietlen?

Figyelt kérdés
Persze a józanság határain belül és nem minden nap

2020. nov. 29. 20:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem pasitól is undorító a sörözés, pont mert a 7-es által leírt kép villan be.
2020. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%
#11: Nem mindenki annyira tapló, mint egy lepukkant alkoholista, vagy egy mosdatlan kamionsofőr vagy rocker motoros, mint az amerikai filmekben. Volt, hogy beültünk sörözni, közben meccset néztünk, beszélgettünk, és senki nem járatta le magát fingással vagy böfögéssel. És szőr sem nőtt rajtunk, bármilyen hihetetlen is.
2020. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
#5 fel se merül bennem, hogy ne lenne pénze, de az alapvetés, hogy nekem jut hamarabb eszembe sörszakadást rendezni.
2020. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Nekem maga a sörszag akkor is proli. Meg meccs, a sörhöz kötelező a meccs.
2020. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért, akkor majd nem iszod, ha valaki cikinek találja? Ne menj le négykézláb.
2020. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként mondom, hogy szerintem a sör egyáltalán nem egy elegáns nőies ital. Szerintem elég proli amikor egy “nő” sörözik.

Jó magam egyáltalán nem iszok alkoholt, szóval valahol én minden alkohol ellen vagyok, de a sör meg a vodka és hasonló erős italok nekem kimondottan gáz egy nőnél.

2020. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
Sok prolizó szerintem még normális sört sem látott. Nem attól fogja egy ember szétfingani/böfögni magát, mert ivott egy sört. Sőt még hasa sem lesz és szőrös sem lesz tőle. Lehet kulturáltan viselkedni mellette. Manapság nagyon igényes sörök is vannak ám, amit hölgyek is szívesen fogyasztanak. Akár alkalmas egy vacsora mellé is. Inkább az a lényeg ki mit szeret, azt igyon.
2020. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%

Főleg, hogy vannak alkoholmentes sörök is (sajnos), azokkal mi lesz?

Vodka meg a nők, na igen, ha már egyszer gyengék hozzá, inkább a prűdséget választják.

2020. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#17: Ez így igaz. Csak aki a fejébe vesz valami hülyeséget, azt nem tudod meggyőzni.
2020. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Márpedig a sör szőrt és sörhast okoz, eszt mindneki tugya.És az a hüje aki mongya.
2020. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!