Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás férfivel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás férfivel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azzal jönne én is dolgozom és nem az anyagiak miatt csinálja csak, én megelégednék kevesebbel ha többet lenne itthon.
2020. nov. 30. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
sz.rik rád.én elhagynék ilyen pasit....
2020. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tovabblepni. Tul anyagias, penzben meri az eletet, a tobbi reszet meg hanyagolja.
2020. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az őskori leleteket a nőkön is vadaszatból származó sérülések vannak a csontozaton. Szóval a nők is kimentek bivalyra vadászni, ha éppen nem szoptattak. Szóval a kis elméleted egy fantáziára, tudományos félreértésre épül.

2020. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg 200 nettot keresne diplomaskent (igen, sok olyan van), akkor azert vinnyognál itt, h 8 ora es csak ennyit kap...
2020. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem diplomás, villanyszerelő és vállakozása is van. De a nyitó részben leirtam én is dolgozom nem eltartott vagyok megelégednék kevesebbel csak legyünk együtt többet.
2020. nov. 30. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!