Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jó megoldás?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, mert 5 év után úgy éreztem már nem szeretem, nem volt intimitás, nem beszélgettünk, semmi közös program stb. Amikor szakítottam vele még nem volt más a képben, de egy hónap után elhívtak randizni, amire igent mondtam, mivel úgy éreztem készen állok rá. Most az összes közös barátunk az, de még a szüleim is haragszanak rám, amiért egyrészt szakítottam, másrészt ilyen hamar tovább léptem. Ha megcsaltam volna és úgy van vége akkor megérteném a felháborodást, de így nem értem miért haragszanak rám. 25 évesen miért maradtam volna egy rossz kapcsolatban? Meddig kellene gyászolnom egy olyan kapcsolatot, aminek lényegében már rég vége volt csak most lett kimondva? Ezt tőlük is megkérdeztem, amire azt a választ kaptam, hogy nem ez volt a jó megoldást. Miközben hónapokig őrlődtem, többször próbáltunk javítani rajta, de csak ideig-óraig működött, hiába tűnik úgy, hogy most nagyon szenved az exem, egyértelműen már ő sem volt szerelmes belém. Szerintetek ilyenkor mi a "jó megoldás"? Van egyáltalán olyan egy szakításnál?
2020. okt. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Jól döntöttél.
2020. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is te döntöttél jól és senkinek semmi köze ahhoz, hogy mikor randizol és kivel.
2020. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
76%

rosszul latjak jo megoldas volt

legyetek boldogok es exednek is kivand hogy talalja meg boldogsagot

2020. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a jó megoldás, hogy nem foglalkozol mások vèlemènyèvel. Legalábbis ilyen szinten nem.


"Ezt tőlük is megkérdeztem, amire azt a választ kaptam, hogy nem ez volt a jó megoldást."


Nyugodtan megmondhatod, hogy szerinted meg igen, ès a te èletedről van szó, nem az övèkről. Szóval...

Aztán ne is hagyd, hogy motyogjanak neked erről. Zárd le a tèmát. Majd rájönnek ők is, csak már megszokták, hogy ő a párod, ès nehezen emèsztik a változásokat.


Amúgy meg jól döntöttèl, korrekten jártál el, nincs ezen mit sem szègyenkezned, sem agyalnod.

2020. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy a barátok mèltatlankodnak. De hogy a szüleid haragszanak, mert szakítottál? Mi van? 25 èves felnőtt ember vagy szabad akarattal. Engedtessèk már meg, hogy méghozzá magad egy ilyen döntèst anèlkül, hogy ők utána èruelmileg zsaroljanak (mert ez az).

Ne hagyd magad befolyásolni, jól döntöttèl.

2020. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit gondolnak?

Ahogy írtad: a kapcsolatot nem akkor zártad le, mikor kimondtátok, hanem már előtte.

Eg 2.5 éves kapcsolat utánegy hónappal jöttem össze a párommal, aki azóta a vőlegényem. Van ilyen.

2020. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!