Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még esélyt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még esélyt adni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a páromat nem rég láttam csókolózni a nővéremmel. Még mindig sokkos állapotban vagyok. Tényleg, mi az isten van! És még mindig nem térek magamhoz. Nem egy egyszerű puszika volt. Nem... Igen csak egymás torkában voltak. A párommal nem beszélek egy hete, és ő nem tudja mi van. De őszintén szólva én is tanácstalan vagyok. Miután megláttam őket sírtam egy fél napig, aztán elmondtam barátnőmnek, mi a baj. Ő is azt mondta ne hagyjam annyiban, dobjam ki. De azért hagyjam, hogy mindketten megmagyarázzák.

A nővéremet pár nap múlva kérdőre vontam. Teljesen ledöbbent, és kérte, hogy bocsássak meg, de szereti. Nem tehet róla. Viszont a párommal ne szakítsak, mert nem kell. A smárolás után "állítólag" lepattintotta őt, mert engem szeret.

Egyrészt nem tudom mit tegyek. Másrészt nem tudom akkor miért nyelvelte nagyban a nővérem ha nem akart semmit. Csak pillanat hevében...?

És ami fő: ez a második párkapcsolatom. Az elsőnek pontosan azért lett vége, mert megcsalt a disznó. Pedig életem nagy szerelme volt. Aztán jöttem össze a jelenlegi párommal. És megint azt hittem, az örök szerelem az enyém. És eddig a pillanatig nem is hittem el, hogy elhagyna vagy megcsalna. Szerelmes vagyok belé, de eztnem tudom elfelejteni, és egyelőre beszélni sem vagyok képes vele.

És a tesóm.. Nem csak a nővérem volt eddig, de a barátnőm is.



2020. dec. 1. 17:40
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. És ezután nem tudom eldönteni, hogy a nővérem vagy a párom fáj jobban.
2020. dec. 1. 19:09
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudd meg, hogy a nővéreddel mennyire ismerték meg egymást. Kérdezz rá egyenesen, és ha a pasid tagadja is, lehet a nővéred nem.
2020. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem kérek priviket, köszi. De amúgy, igen, ez komoly. Ezt kérdezte egy privi.
2020. dec. 1. 19:27
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kapsz privit,mert hadd olvassa más is.

A te lovagod az a fajta típus,aki nem szalasztja el a lehetőségeket.Sőt!Még arra sem veszi a faradságot,hogy ezt komolyan leplezze.A legrosszabb Semmi gátlás nincs benne.A legrosszabb az,hogy semmire se tart téged.Legközelebb talán anyádra akar majd rámászni?

Ha nem akarsz egy szappanoperához hasonló kapcsolatot,megaláztatást,akkor elküldöd a francba!


F

2020. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
64%
Kicsim, nem te leszel az első aki beleszeretett valakibe, aki nem kizárt, hogy viszont szeret, de lehet, hogy nem annyira mint te és nem bír a farkával. Ez mindig is gyakran előfordult, de én bár nem vagyok olyan típus, akkor sem vagyok híve, hogy az első válságban szakítsanak a párok. Ha egy kapcsolat válságban van, pedig a megcsalás az eléggé az, attól még nem menthetetlen. Első dolog ami eszembe jutott, hogy hányszor fekszel le vele egy héten. Egyáltalán mekkora tere van a nemi életeteknek. Ha túlságosan visszafogott, akkor a pasi de különben egy csaj is, úgymond kiéhezett. Vevő más portékára. Ebben semmi döbbenetes nincs. Viszont az már más kérdés, hovmgy egy határon túl megy, ha esetleg nálatok alszik, és éjjel miközben te alszol ő a nővéred szobájában nyal vagy szopat.
2020. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit irunk..aki egy ilyen eset utan..idegen anonim oldalon rinyal es kerdez az ugy is visszamegy a "disznohoz".
2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Nem ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Sőt. De még nem akarok vele beszélni. A tesómmal kerülgetjük egymást, inkább ő engem. Ma reggel sem szóltunk egymáshoz. Anyu nem érti mi van.
2020. dec. 2. 09:04
 18/46 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne tartsd magadban. Eloszor is dobd ki a disznot, nincs mirol beszelni, ez nem parkapcsolat, masreszt szetverte a csaladod is. Masreszt ezt csaladon belul is le kell jatszani, nem maradhat kibeszeles nelkul es nem kell visszafognod magad, ez kokemeny hatbaszuras volt, ennel rosszabbat senki sem tudott volna veled csinalni. Egyik ellenseged sem. Erre a parod meg a novered csinaltak ezt veled. Amig rejtegeted a problemat, amig felmentest keresel, amig relativizalsz, addig ugysem fog megnyugodni a lelked. A csaladi szennyest az emberek nem szoktak kiteregetni, de ez nem egy olyan dolog, amit titokban lehet/kell tartani. A tesodnak igencsak el kene gondolkoznia, hogyan tunik el a csaladi hazbol, kezdhet csomagolni, ez olyan dolog, amit nem lehet meguszni es kovetkezmenyei lesznek. Mindenkeppen szolj a szuleidnek, hogy mi tortent, hogy ertsek mi a helyzet, es talan ok is tudnak segiteni (pl. berelenek neki valamit), hogy a novered mihamarabb tavozzon. Az ilyen embereket en leprasnak tekintem, a cselekedetuk meg a tomeggyilkosokeval egy kategorias az aldozat szemszogebol.
2020. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
53%
Nananananana... Azért ne túlozzunk. Nem mészárlást rendeztek. Csak lehet, hogy dugtak. De egyébként engem is érdekelne a drága nővérke mire gondolt? Elszereti a húga pasiját és az szakítás után összejön vele és ugyanúgy oda jár majd a családhoz, meg minden?
2020. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
61%
Először is tudd meg biztosra, hogy lefeküdtek-e, vagy igaz amit testvéred állít, hogy csak csókolóztak - és a pali ezenkívül nem akar semmit. Mióta szerelmes a barátodba. Mióta tudja a barátod ezt. Mit akart pontosan elérni a barátoddal. Csomó kérdésre találd meg a választ. Aztán cselekedj és helyesen. Én se értem minek kell arra buzdítani itt nyakra főre, hogy ezt a disznót is dobd ki. Ha felesleges akkor egyben hülyeség is.
2020. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!