Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még esélyt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még esélyt adni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a páromat nem rég láttam csókolózni a nővéremmel. Még mindig sokkos állapotban vagyok. Tényleg, mi az isten van! És még mindig nem térek magamhoz. Nem egy egyszerű puszika volt. Nem... Igen csak egymás torkában voltak. A párommal nem beszélek egy hete, és ő nem tudja mi van. De őszintén szólva én is tanácstalan vagyok. Miután megláttam őket sírtam egy fél napig, aztán elmondtam barátnőmnek, mi a baj. Ő is azt mondta ne hagyjam annyiban, dobjam ki. De azért hagyjam, hogy mindketten megmagyarázzák.

A nővéremet pár nap múlva kérdőre vontam. Teljesen ledöbbent, és kérte, hogy bocsássak meg, de szereti. Nem tehet róla. Viszont a párommal ne szakítsak, mert nem kell. A smárolás után "állítólag" lepattintotta őt, mert engem szeret.

Egyrészt nem tudom mit tegyek. Másrészt nem tudom akkor miért nyelvelte nagyban a nővérem ha nem akart semmit. Csak pillanat hevében...?

És ami fő: ez a második párkapcsolatom. Az elsőnek pontosan azért lett vége, mert megcsalt a disznó. Pedig életem nagy szerelme volt. Aztán jöttem össze a jelenlegi párommal. És megint azt hittem, az örök szerelem az enyém. És eddig a pillanatig nem is hittem el, hogy elhagyna vagy megcsalna. Szerelmes vagyok belé, de eztnem tudom elfelejteni, és egyelőre beszélni sem vagyok képes vele.

És a tesóm.. Nem csak a nővérem volt eddig, de a barátnőm is.



2020. dec. 1. 17:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtad ezt ki, mert kikívánkozott belőled.

Természetes dolog. Kaptál tanácsokat, gondold át, melyiket fogadod el. Én dobnám a fiút.

Fentebb jól írod (#39), hogy nem tűnt fel Neked, ha csókot lehelt a nővéred homlokára. Kinek is tűnt volna ez fel? Én is természetesnek vettem volna, különben féltékenynek néztek volna.

Próbálj lenyugodni, idővel túl jutsz rajta.

Ffi.

2020. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
79%
A következöt azért ne siesd el bemutatni otthon!
2020. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2020. dec. 4. 20:15
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem arra célzott a #42, hogy csak nagyon sokára mutasd be otthon (a nővérednek?), nehogy ismét pórul járj. (Csak feltételezem!).
2020. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Ja, a következőt! Értem már. Jól hangzik és gondolkodnék rajta, ha már meghoztam volna a végleges döntést.
2020. dec. 5. 16:02
 46/46 anonim ***** válasza:
Szörnyülködve olvastam a történeted! Ha nem vagyok indiszkrét, elmondandanád, hogy mi lett veled azóta?
2021. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!