Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még esélyt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még esélyt adni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a páromat nem rég láttam csókolózni a nővéremmel. Még mindig sokkos állapotban vagyok. Tényleg, mi az isten van! És még mindig nem térek magamhoz. Nem egy egyszerű puszika volt. Nem... Igen csak egymás torkában voltak. A párommal nem beszélek egy hete, és ő nem tudja mi van. De őszintén szólva én is tanácstalan vagyok. Miután megláttam őket sírtam egy fél napig, aztán elmondtam barátnőmnek, mi a baj. Ő is azt mondta ne hagyjam annyiban, dobjam ki. De azért hagyjam, hogy mindketten megmagyarázzák.

A nővéremet pár nap múlva kérdőre vontam. Teljesen ledöbbent, és kérte, hogy bocsássak meg, de szereti. Nem tehet róla. Viszont a párommal ne szakítsak, mert nem kell. A smárolás után "állítólag" lepattintotta őt, mert engem szeret.

Egyrészt nem tudom mit tegyek. Másrészt nem tudom akkor miért nyelvelte nagyban a nővérem ha nem akart semmit. Csak pillanat hevében...?

És ami fő: ez a második párkapcsolatom. Az elsőnek pontosan azért lett vége, mert megcsalt a disznó. Pedig életem nagy szerelme volt. Aztán jöttem össze a jelenlegi párommal. És megint azt hittem, az örök szerelem az enyém. És eddig a pillanatig nem is hittem el, hogy elhagyna vagy megcsalna. Szerelmes vagyok belé, de eztnem tudom elfelejteni, és egyelőre beszélni sem vagyok képes vele.

És a tesóm.. Nem csak a nővérem volt eddig, de a barátnőm is.



2020. dec. 1. 17:40
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Ezt ma meg is tettem.
2020. dec. 2. 19:13
 22/46 anonim ***** válasza:
37%
Mit tettél meg? A nővéreddel beszéltél, vagy dobtad a srácot?
2020. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
A nővéremmel. A nappaliban üldögélt, nem volt itthon épp senki délután, kimentem és szimplán rákérdeztem: Mióta tart? Egy pillanatig megfagyva nézett, biztos azért is mert napok óta ez az első dolog amit hajlandó voltam mondani neki. És picikét "kirészletezte" a verzióját.
2020. dec. 2. 20:00
 24/46 anonim ***** válasza:
48%
Bővebben?
2020. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Megint elmondta, hogy egy ideje romantikus érzelmei vannak az én párom iránt, de nem akart ezzel foglalkozni, viszont nem is tud tenni ellene. Szerintem ez amúgy vagy hülyeség vagy süket duma. Mindegy is. És már egy ideje elmondta neki, de ő nem viszonozza és nem is fogja. És szégyelli is, azt is, hogy ezt érzi, azt jobban, hogy be próbálkozott nála. Arra is kíváncsi voltam, hogy ha így is van akkor miért csókolóztak, és miért "úgy". Azt mondta csak visszacsókolt, de a következő pillanatban már meg is bánta valószínűleg, és azt mondta nővéremnek, hogy ne közeledjen felé, mert őt nem érdekli. Szuper. Vagy elhiszem, vagy nem. A párommal pedig nem tudok beszélni. Még nem. Meg se nézem egyelőre miket irkált. És egy ideje abbahagyta az üzizést. És megint qrvára nem fogok aludni.
2020. dec. 2. 20:23
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Nézetem szerint ez az a pont, amikor véget kell vetned ennek a kapcsolatnak.

Hogy miért?

Képzeld el a helyzetet, hogy családi összejövetel lesz nálatok. A nővéred feszélyezett lesz, Te kettőjüket fogod állandóan figyelni, a srác bepróbálkozhat a nővérednél, isten tudja milyen eredménnyel. Ha pedig évekig együtt leszel a fiúval, ez minden családi összejövetelnél úgy fog kinézni, ahogyan írtam. Megéri?

2020. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Tudom. Ettől érzem most magam roncsként. De azt hiszem mielőtt még sikerül meghoznom a végleges döntést, meg kell hallgatnom a páromat is. Ha erre felkészültem.
2020. dec. 2. 21:25
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

A nővéred bizonyára a valóságot, vagy ahhoz nagyon közelit közölt, de a fiúd mossa majd a kezeit, mint Pilátus és összebeszél fűt-fát.

Persze - To ismered a fiút és nem én...

2020. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
A nővérednek is az a baja ami neked. Belezúgtatok Mr. Céltudatba, ahogy látom. Te előbb, ő később.
2020. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
87%
Kamuzik. Az, hogy kettejuk kozott barmi tortenjen mind a ketto kell. Tehat nem lehet kizarolag hibas se az egyik, se a masik fel. Ezt kozosen kovettek el es mindketten tudataban voltak, hogy neked ez mit jelent, es orokke utalni fogod oket ezert. Ezzel a kovetkezmenyekkel nekik kell elszamolniuk maguknak. Az ember csak a baratait valaszthatja meg, azt nem, hogy milyen csaladba szuletik. En csaladon belul egyertelmusitenem, hogy ki volt az, aki felrugta a beket es azt is, hogy mivel. Ekkor lesz mindenki szamara tiszta, hogy ez nem csak egy kis osszezordules, ami majd el fog mulni magatol.
2020. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!