Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még esélyt adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még esélyt adni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a páromat nem rég láttam csókolózni a nővéremmel. Még mindig sokkos állapotban vagyok. Tényleg, mi az isten van! És még mindig nem térek magamhoz. Nem egy egyszerű puszika volt. Nem... Igen csak egymás torkában voltak. A párommal nem beszélek egy hete, és ő nem tudja mi van. De őszintén szólva én is tanácstalan vagyok. Miután megláttam őket sírtam egy fél napig, aztán elmondtam barátnőmnek, mi a baj. Ő is azt mondta ne hagyjam annyiban, dobjam ki. De azért hagyjam, hogy mindketten megmagyarázzák.

A nővéremet pár nap múlva kérdőre vontam. Teljesen ledöbbent, és kérte, hogy bocsássak meg, de szereti. Nem tehet róla. Viszont a párommal ne szakítsak, mert nem kell. A smárolás után "állítólag" lepattintotta őt, mert engem szeret.

Egyrészt nem tudom mit tegyek. Másrészt nem tudom akkor miért nyelvelte nagyban a nővérem ha nem akart semmit. Csak pillanat hevében...?

És ami fő: ez a második párkapcsolatom. Az elsőnek pontosan azért lett vége, mert megcsalt a disznó. Pedig életem nagy szerelme volt. Aztán jöttem össze a jelenlegi párommal. És megint azt hittem, az örök szerelem az enyém. És eddig a pillanatig nem is hittem el, hogy elhagyna vagy megcsalna. Szerelmes vagyok belé, de eztnem tudom elfelejteni, és egyelőre beszélni sem vagyok képes vele.

És a tesóm.. Nem csak a nővérem volt eddig, de a barátnőm is.



2020. dec. 1. 17:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
54%
30/ nem mintha a lánytesót vagy a pasit védeni akarnám, de áruld már el, miért is akarod ennyire gyűlöletre buzdítani a kérdezőt? Attól jobb lesz neki azt hiszed?
2020. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Végre rávettem magam. Beszéltem a párommal is. Tulajdonképpen megerősítette amit a tesóm mondott. Csak éppen a saját szemszögéből. Most már tényleg fogalmam sincs semmiről.
2020. dec. 4. 13:12
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha megerősítette amit a nővéred mondott, akkor mit nem értesz?
2020. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred mit szólt?
2020. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Megerősítette de azért kicsit konkrétan. Mármint, hogy a tesóm rég nem titkolja előtte az érzéseit és többször is próbálkozott nála. Nem csak kétszer. És legutóbb tényleg visszacsókolt, de ha vártam volna egy kicsit azt is láttam volna, hogy ellöki magától és a szemébe mondja, hogy ha egyszer megunja a zaklatásaidat elmondom a húgodnak. Na ezt is vagy elhiszem vagy nem. És nagyjából annyi volt a mondanivalója, hogy nem is akart semmit a nővéremtől és ezután sem akar majd, nyugodjak meg, ne haragudjak, blabla. Gyakorlatilag el akarta érni, hogy őt szeresse, helyettem, vagy le is aksrt feküdni vele, ha jól veszem le(?) Jujj. Ehhez kellett egy óra míg meg tudtam szólalni. És már csak itthon.

A tesóm mit szólt volna? Még sose kiabáltam így. És sose neveztem úgy ahogy ma. Utánam jött a szobámba én pedig kilökdöstem kellemes szavak kíséretével. Anyu meghallotta oda jött és csak annyit kiabált, hogy Normális vagy?! Még mindig nem tudja mi van, és ha az ott kint vele nem merte el mondani, akkor kost nyilván én vagyok a hibás. Most az ajtóm meg zárva van és nem akarok kimenni. Nem vagyok egy hisztis csaj, ugye?

2020. dec. 4. 17:36
 36/46 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kamunak tunik a sztori, mindenki menti a boret, ahogy tudja. A csokolozashoz 2 ember kell. A novered szerepe elegge egyertelmu, valszeg a tudtara is adtad. Ellenben en a parod szerepet is megkerdojelezem. Eloszor is mi az, hogy a tesoddal a hatad mogott beszelget? Miert erez erre kesztetest valaki? Amikor a tudtara adta a novered, hogy bejon neki, akkor ott is lett volna valasztasa boven. Az egyik, hogy szol neked, hogy allitsd le. A masik, hogy olyan szinten elkeruli a vele valao talalkozot, hogy csak na. Erre mi tortenik? Kettesben maradnak megint. Nem kerek a tortenet, mindegyik fel a vesztesegminimalizalason dolgozik. Te meg szenvedsz tovabb es semmit sem ertesz. Anyukadnak mindenkeppen mondd el, ezt nem tudod kikerulni, addig nem fogja erteni, hogy mi a baj es folyamatosan ott fog sundorogni, mert anyakent szeretne, hogy ne legyen koztetek problema. Masreszt mutasd meg neki ezt a kerdest a valaszokkal, majd kerd ki a tanacsat. Nagyon el lesz kenodve o is, azt most boritekolom. Az egyetlen artatlan ember ebben a tortenetben te vagy, te szendvedsz az egesz miatt, ez nem fair. Ne cipeld el ezt a terhet, nem fogd birni es minel tovabb huzod, annal nagyobb karokat tesz benned. Szerintem igy evekig tarto serulest szedtel ossze. A kibeszeles segit egyedul, utana meg az ido mulasa. Nem veled van baj, aljas dolgot csinaltak ellened azok, akikben a legjobban biztal.
2020. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de szerintem is kamuznak. Sajnos előfordulhat, hogy már rég dugnak, de nem akartak megbántani, vagy B, nem akart mást tőle a pasid. Ha pedig igazat mondott akkor mégis csak kisebb rendű az ő bűne. Ha már a szobádba zárkóztál, használd ki az időt és legalább itt beszéld ki - másik arra is használd ki az időt, hogy lehiggadj. Hogy aztán holnap, ha addig nem akarod kidugni az orrod, akkor elegánsabban kezeld a dolgot de tedd meg! Amúgy minek nevezted a nővéredet? Anyukád is hallotta? Amúgy milyennek láttad eddig kettejük között a viszonyt? Mármint tudva a történteket is visszagondolva sosem sejtetted, hogy flörtölnek?
2020. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés : hol láttad meg őket?
2020. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Annál a háznál ahol a párom lakása van. Egy jó 30 másodpercig bírtam nézni, aztán elsiettem onnan.

Észrevehettem volna? Most biztos naiv liba leszek, de én eddig tényleg azt gondoltam, hogy csak barátként gondolnak egymásra. A pasimról mindenképpen ezt gondoltam. Ha mondjuk egy közeli kávéházban voltam a nővéremmel egy délután és a párom ebédszünetben kiugrott és eljött a kávéházba, akkor mi ugyebár csókkal köszöntünk egymásnak, ebben semmi speciális nincs. Aztán a nővérem homlokára vagy arcára adott egy leheletnyi puszit. Én ebben sem találtam semmi különöset. Ebből csak arra következtettem, hogy ahogy telik az idő, inkább ő is a tesójának tartja. És a nővérem is a páromat. Mekkora egy hülye pcsa vagyok! Minek neveztem ma ezek után a tesómat? Rohadéknak, qrvânak. Kidobtam a szobámból, hogy Beszélni akarsz? Egy igaz szavad sincs, te qrva! Keress inkább magadnak egy kant aki...

Na persze a csukott ajtón át hallottam, hogy Anyu nyugtajta, mert tesóm krokodil könnyeket hullatott. "Jól van édesem, semmi baj."

Egyébként nem tervezek holnapig kimozdulni. Nem, úgy érzem az idegeim ki vannak. Nem bírnám ki. De a figyelmemet felkeltette ez a dolog. Vajon hogy és hol lehettek ők kettesben?

2020. dec. 4. 18:22
 40/46 A kérdező kommentje:
Azt se tudom miért írtam ezt itt ki.
2020. dec. 4. 18:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!