Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a párotok nem adná oda a telefonját?

Figyelt kérdés

Nos barátnőmmel évek óta együtt vagyunk, de nem rég bele kerültünk egy hullámvölgybe, emiatt külön voltunk egy ideig.

Mikor kérdeztem ez idő alatt (tudom, nem kellett volna feszegetni a témát), hogy van-e valaki képben nála, sokszor azt mondta hogy van, majd egyből mondta hogy nem, csak kíváncsi volt a reakcióra. Szerintem ez elég gyerekes, na mindegy.

Miután kibékültünk, azt mondta, tényleg nem volt senki képben nála, viszont ezt nem teljesen hittem el. Megbarátkoztam volna a gondolattal, ha valakivel mondjuk lefeküdt, vagy ilyesmi, hisz nem voltunk együtt és tudom, hogy a szeretet, és a testiseg 2 külön dolog. És mivel nem tudtuk, lesz-e ennek folytatása, így jogosan nem kérhetném számon, ha történt is valami.

Viszont így nekem ez aggasztó, hogy miért mondta hogy igen, ha utána azt mondja, hogy nem is?

Az a helyzet, hogy alapvetően mindig meg volt a bizalom, sosem nézegettük egymás telefonját, viszont én egy nyugtalanabb pillanatomban kértem, hogy mutassa meg, mert ez a sztori így nekem sántít, hadd nézzem meg, hogy nem beszélget másik férfival. Mert valamiért úgy érzem, hogy volt neki valaki, de ha nem lett volna fontos, ill ha nem lenne már képben, bevallotta volna.

A telefonját nem adta oda, azt mondta, semmi rejtegetnivalója nincs, de eddig sem voltunk ilyenek, akkor most miért kell ezt, ő sem nézegeti az én telefonomat. Tényleg, az évek alatt sosem csináltunk ilyet, de ha nincs titka, miért nem nézhettem meg?

Ti erről mit gondoltok, voltatok ilyen helyzetben? Ti odaadjátok a párotoknak a telefont, vagy létezik olyan, hogy nincs titka, mégsem akarja odaadni?

Nem olvasgattam volna el a privát beszélgetéseit a barátnőivel, de megnyugtatott volna, ha rápillanthatok csak annyira, kikkel csetel mostanában.

Ti mit tennétek?


2020. dec. 1. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg az gyerekes, hogy újrakezdéssel/szünettel bohóckodtok ahelyett, hogy együtt megoldottátok volna, vagy lezártátok volna végleg.



Amúgy én csalódnék, ha a párom nem akarná odaadni a mobilját. De én nem azért kérem el, mert kutakodni akarok benne és a mi kapcsolatunk nem is egy bohócműsor. Ellenben a kezdetek kezdetén is természetes volt, hogy odaadjuk egymásnak fotózni, keresni dolgokra, írni a közös barátainknak, miegymás és ez a változás számomra kifejezetten furcsa lenne emiatt. Meg szerintem együttélésnél ízléstelen dolog kijelölni tárgyakat, amihez a másik nem nyúlhat, de ez csak az én véleményem.

2020. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én sem adnám oda.

Ha bízol bennem, bízol, ha nem, hagyjuk egymást.

Gyerekes viselkedés, reakció teszt, szünet, együtt, külön, együtt...

Nekem itt off a téma, de ha már újra együtt, ne csekkolgasd a telefonom, ha nem bízol, tudod, hol az ajtó.

2020. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
El sem kérném. Amúgy is van rajta program, rárakattam amikor megvettem neki. >:)
2020. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mint a gyerek aki nem tud dönteni... csak tudnám, hogy mit a fenét vergődtök egymás mellett?
2020. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Sohasem csaltam meg a parom, nincs semmi titkolni valom, de az en telefonomat SENKI ne akarja nezegetni, csekkolgatni.

Ha nem tetszik, kap, kabat oszt’ szevasz!

2020. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Kettő emberrel beszélek, lányok, mint én, de nekem qrva megalázó lenne, hogy be kell mutogatnom, mint anyunak otthon az ellenőrzőt.


Vagy megmutatnám, és mondanám, hogy akkor ennyi volt.

2020. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

8 eve elunk egyutt es elso perctlo kodzar vedi a telonkat. Nem nezunk bele soha a masikeba es nem is akarunk. Hullamvolgy nalunk is volt.


Ne akarj a privat szferajaba betorni.

Ha beszelget barkivel,az nem megcsalas. Mi kozod hozza??


Mi nyaralni is elmegyunk hetekre egymas nelkul. Es egyszer se szoktam irni vagy felhivni okyankor. Le is tiltom,neh felhivjam.


Ha ezeket nem erted meg,akkor jarj inkabb prostihoz. Te meg nem vagy eleg felnott egy parkapcsolathoz.

N/33

2020. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kb azt éreztem, hogy blaaa blaa blaaa blaaa... nem kell odaadnia a mobilját, és ha nem bírod túltenni magad rajta, akkor ne legyél vele. leírtad, hogy nem voltatok együtt, most mit akarod még vizsgálgatni a privát csevejeit is? mert ha nem voltatok együtt és volt valakivel, akkor mi van? nem szereted te őt. de ha szerinted ő se téged, akkor hagyjátok nyugodtan egymást.
2020. dec. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem a telefon odaadása,vagy nem adása a lényeges része a dolognak,hanem amit jelképez.


Ha tőlem kérnék,akkor nagyon csalódnék .Mert nem tudtam elnyerni valakinek a bizalmát,ill elvesztettem a bizalmát.Természetesen,ha nincs mit titkolnom odaadnám,de szomorú lennék.


Ha én kérném,az azt jelenti,hogy nem bízom meg a másikban.Nem elég a szava,hanem elvárok bizonyítékokat.Itt a telefonbeszélgetést.Más esetben talán mást.De ezt hova lehet még fokozni?


Ilyen eseben,ha a gyanakvás férkőzik kettőtök közé,és nincs már bizalom,őszinteség sem,komolyan el kell gondolkodni azon,hogy érdemes e ezt folytatni.

Nehez ügy!Bizonyos személyiség,mentalitás kell hozzá.

Kérdes,hogy mindkettőtökben megvan e ez a fajta készség.

A múltat lezárni,és őszintén a jővőbe nézni(együtt vagy külön,külön),vagy (együtt maradva)állandóan gyanakvással,kételyekkel élni.

Ez itt a kérdés.

2020. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló a véleményem mint a #9nek. Megmutatnám, mert semmi titkolnivalóm nincs, de borzasztó rosszul esne, hogy bizonyíték nélkül már nem hisz a szavaimnak. Ha okot adtam a bizalmatlanságra, akkor érthető, de a kérdést olvasva a barátnőd semmi rosszat nem tett, csak neked van egy megérzésed és szeretnél megbizonyosodni arról, hogy nincs alapja. Viszont remélem tudod, ha a megérzésed miatt fogod elkéregetni a telefonját, akkor hamarosan búcsúzhattok egymástól. Legalábbis én biztos nem akarnék olyan emberrel élni, akinél konstans azt érzem, hogy ellenőrizget és belemászik a privát szférámba. Párommal együtt élünk, múltkor a nappaliban az asztalon volt mindkettőnk telefonja, ő ment vásárolni, én éppen filmet néztem és ahogy sietve öltözött véletlenül az én telefonomat rakta zsebre (ugyanakkorák, mindkettő fekete). Miután elment kb fél órával tűnt fel, mert fel akartam hívni anyukámat, de az aggodalom helyett inkább csak röhögtem és fel se merült a gondolat a fejemben, hogy majd áttúrja a beszélgetéseimet, vagy hogy én bele akarnék nézni, pedig ott volt a lehetőség. Mikor visszajött mindketten röhögtünk egy jót és ennyibe is maradt a történet.


Ha a barátnődnek valóban vaj van a füle mögött azt más jelekből is észrefogod venni, nem kell ahhoz ellenőrizgetés.

22N

2020. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!