Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T.udjátok a párotokkal egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.udjátok a párotokkal egymás jelszóit? (facebook, messenger, email, stb) Ha igen, be is szoktatok lépni a másik fiókjába, profiljába, megnézitek az üzeneteket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 15:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
6%

"Tehát attól mert tudom, nézegetem?"


A kérdés elég egyértelmű.


Tudjátok? - kérdezi a kérdező, következő mondat: - Ha tudjátok, nézegetitek is?

2020. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

Igen, pontosan kérdés volt. Nem kijelentés.

Tehát:

"T.udjátok a párotokkal egymás jelszóit?"

Második mondat:

"Ha igen, be is szoktatok lépni..."


Válaszom.

Tudjuk, de nem szoktunk belépni.


Én kérek elnézést már lassan, hogy tudom :D

De majd szólok neki, hogy változtassa meg, hogy ne tudjam :D

2020. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
De mi ez a dráma? Megkérdezte, ki tudja, ki nézegeti. Nyugodj már meg.
2020. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

Igen, tudjuk, de a facebook meg az email jelszó nélkül is megnyílik mindkettőnk gépén. Telefonomon nincs kód, az övén ujjlenyomatos, de az enyém is feloldja. Néha bele is nézek ha kell valamiért, pl ma megnéztem az email-jeit, mert az ő fiókjáról rendeltem egy táskát, és nem emlékeztem hány szállítási napot írtak. Kutakodni nem szoktam, nem olvasok bele az üzeneteibe hacsak nem valami ilyesmiről van szó mint a mai.

Szerintem aki minden cuccát jelszavazza meg blokkolja a saját otthonában az vagy paranoiás, vagy szar a kapcsolata.

2020. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Elárulta, miután "kihiztiztem". Egyszer léptem be, meg is haragudott. Na hát azóta nem is léptem be, és őszintén szólva már el is felejtettem, és még az e-mail címre sem emlékszem.

Én is elmondtam neki, de szerintem nem tudja már.

2020. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom,de nem is érdekel.

Van más dolgom is,minthogy jelszavakat jegyezzek meg,vagy irkáljak fel.

Es pont lexarom a facebukot is,meg a többi közösségi homokozót.

A sajátomat is ritkán nezem

2020. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon gáz lenne, ha ennyi privát tere sem maradna valakinek.
2020. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudjuk és nem is érdekel. A saját privát szférájában nem fogunk turkálni senkinek. A turkáláson kívül pedig nincs semmi szükség a jelszavak ismeretére.
2020. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Engem megfojtana egy ilyen kontrolláló kapcsolat. Régebben nagyon szerettem volna belelátni a párom levelezésébe, mert kisebbségi érzésem volt és mert nem minden közegben vállalt fel. Talán a kapcsolatunk alatt 2-szer sikerült is, de nem találtam soha semmit. Ma már ezeken túl vagyok. Nem szeretnék turkálni a privát szférájában, de azt se hagyom, hogy más turkáljon nálam. Igazából egyre inkább el tudnék fogadni egy nyitott kapcsolatot is, ahogy öregszem. De ez lehet, hogy csak elméletben menne. Ettől függetlenül már nem hiszek abban, hogy a másik ember a tulajdonunk.
2020. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
Mi oda vissza tudjuk/használjuk ezeket, de nem nem azért mert kontrollálnánk egymást. Egyszerűen van, hogy az Ő telefonjáról kell írnom anyumnak FB-n és nem lépkedek át a sajátomba, mert így könnyebb. Vagy ha ki kell nyomtatni valamit az emailemről, de ő megy el intézni, van hogy könnyebb, ha csak át lép az én emailbe és úgy csinálja meg. Mivel mindketten tunulunk is így van hogy egy csomó tanulni való van lementve a telefonunkra, az ővé is nekem, e enyém
2020. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!