Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T.udjátok a párotokkal egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.udjátok a párotokkal egymás jelszóit? (facebook, messenger, email, stb) Ha igen, be is szoktatok lépni a másik fiókjába, profiljába, megnézitek az üzeneteket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 15:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%
*az enyém is neki, mert így biztosabb hogyha lemerül egy utazás alatt tudunk tanulni. Nem vagyunk féltekenyek és nem takargatunk semmit se. Amúgy is elmondanánk egymásnak mindent, hiszen életem párja mindent megakarok vele osztani, azt is ha éppen pislogok. 😄
2020. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

20#

"Tanulunk."

Szerinted 80 éves korodig fogtok tanulgatni?


Áruld mar el,hogy mikor majd nem tanultok,akkor mi értelme keresztbe,kasul egymás profiljait használni!

Egyáltalan akkor minek 2 gmail.

Lehetne misx&mry@..

2020. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%

" hogyha lemerül egy utazás alatt tudunk tanulni. "

EZ igen gyenge indok.


"hiszen életem párja mindent megakarok vele osztani, azt is ha éppen pislogok. 😄"


SZ.rni is együtt járjatok :D

Az ilyen "nagy életem párja" kapcsolatok szoktak hamar a süllyesztőbe végződni, mikor jön a következő "éeletem nagy párja". Aztán cserélhetsz jelszót 5 ezer helyen.

2020. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 BeefEater ***** válasza:
51%
Nem tudom. Ha el akarja mondani nekem leállítom, nem is akarom tudni.
2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%

Okés végülis csak házasok vagyunk. 😄 Nincs titkom így igen nyugodtan használhatja az oldalaimat,szerintem ez a bizalom felsőfoka nem az, ha vér szemet kapok már csak attól ha a telefonomra néz. De hát ahány ház annyi szokás, köszönjük mi, így is remekül működünk. 😊

A tanulunk pár :)

2020. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát ja,ahány ház,annyi szokàs.Mondjuk az,hogy a lehetöség nem tiltott,vagy élsz is vele,nem ugyanaz.Nincs tiltva,söt zár sincs rajta,az asztalon van,be lehet lepni akármifiókba.De mivel van sajàtunk,saját mailunk,azt használjuk,és nem kapkodjuk ki egymás kezéböl a másét.


A fogkefét is megosztjátok biztosan.

Vegülis..

2020. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%

Mi tudjuk egymásét,szoktunk is egymáséról írni pl a barátainknak,én pl ritkán viszem magammal valahova is a telómat mert nem szeretek táskát hordani a telóm meg nagy a zsebembe,így pl ha együtt megyünk vásárolni vagy ilyesmi az övé mindig ott van ha kell valamiért. Nem csinálunk ügyet belőle,enyém tied,ne nézd úristen mert mit látok benne ugyan? Házasok vagyunk,nincs titkunk egymás előtt mindent megbeszélünk.

És mi a fogkefét is használjuk közösen! :)

2020. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!