Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti éltetek egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti éltetek egymás mellett úgy a párotokkal? Volt visszaút?

Figyelt kérdés

Azt mondta barátnőm hogy mi úgy élünk együtt mint a nyugdíjasok.

Tény h nagyon ritkán megyünk el vhová.

Eltérő munkarendünk van. Sokat dolgozunk még szombaton is. A vasárnap meg a raktározásé általában.

Este mire hazaér csak vacsi, fürdés kicsi tv es elalvás elott még nyomkodja a telót. Mire ő lefekszik kb fel óra és én indulok dolgozni.


2019. márc. 28. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Voltam hasonlo helyzetben, megbeszéltük és működőtt egy idejig. Végül szetmentunk. Papámban és mámamban (82/74) több volt az élet mint a mi kapcsolatunkban.

N27

2019. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az jó ha úgy éltek mint a nyugdíjasok. Mi nyugdíjasként járjuk az országot, szomszédos országokat, sokat pecázunk, túrázunk, járunk koncertekre, stb.
2019. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az baj ha fiatalon így éltek. Gondolom még nincs gyereketek, erről nem írtál.

Viszont ez nem olyan óriási baj amin ne lehetne változtatni.

Először lehet,hogy kissé erőltetett lesz, de ugyanúgy hozzá lehet szokni mint ahhoz ahogy most éltek.


Ha nem tudjátok megoldani,hogy kevesebbet dolgoztok keressetek olyan programot ami pihentet és kikapcsol egyben. Gondolom a vasárnapi raktározás alatt a bevásárlást érted. Ezt esetleg meg lehetne hétköznap oldanotok, még ha szervezést igényel akkor is.

Akkor megmaradna a vasárnap a pihenésre, programokra. Nem kell ott egésznapos, és előre szervezett, inkább olyan spontán, pl. jön a jó idő sétáltok egyet, közben beszélgettek. Már ez változás, és közelebb hozhat Benneteket egymáshoz.


Ha marad ez a monotóniával telt élet egy idő után elhidegültök egymástól, kellenek a közös, aktívan együtt töltött idők.

2019. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom mesélte, hogy amikor együtt élt az exével, három hónap együttélés után már érezte, hogy nem ezt az életet akarja. Pontosan ezt a kifejezést használta, hogy úgy éltek, mint a nyugdíjasok. Mikor rákérdeztem, hogy mit ért pontosan ezalatt, az volt a válasz, hogy mindketten dolgoztak, hazamentek, bámulták a tévét és aztán lefeküdtek aludni. Egymással alig kommunikáltak. Persze ehhez hozzájárult az is, hogy már összeköltözés előtt is voltak nézeteltéréseik, valamint hogy a párom nem akart összeköltözni, csak ex erőltette.


Én 12 évig éltem együtt az exemmel és mi nagyon szerettük a közös életet. Valahogy nem volt unalmas még annyi idő után sem, mindig találtunk valami jó programot az estékre. Teljesen más okból mentünk szét.


Egy biztos. Ahhoz, hogy egy kapcsolat ne fásuljon be és ne legyen unalmas, minden nap tennie kell mindkét félnek. Lehet ez akár egy pikáns üzenet napközben vagy egy romantikus vacsora. A lángot életben kell tartani, különben kihűl.

2019. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinek ez nagyon tetszik. Lehet neked is ez jön be,párodnak meg nem. Akkor nem vagytok egymásnak valóak.

Van egy barátnőm aki azért szakított exével,mert nem járkáltak el,keresett olyat most aki eljár vele heti 2x valami prgoramra.

Lakótársamék 10 éve együtt vannak szinte soha nem csinálnak semmit,munka után vacsi,evés,tv,xeksz és ennyi. Bár ők nyáron,télen elmennek egy-egy hétre nyaralni,meg havi egyszer kimozdulnak hétvégén mozi,akármire.

Amúgy én sem vagyok az a nagy programozó típus,meló után sokszor semmihez nincs kedvem csak dögleni az ágyban.Nem mondom heti 1x azért menjünk ki sétlálni vagy valami,de így hétközben elég teher nekem élnixd

2019. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyerek még nincs , a raktározás helyett vasárnap takarítani kell mivel hétközben nincs időnk rá.
2019. márc. 28. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!