Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondod a másiknak ki szóban, hogy szereted?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátom minden nap mondja, van, hogy többször is. Van, hogy csak kimegyünk cigizni, rámnéz, elmosolyodik és mondja hogy szeretlek. Van, hogy munkába indulás előtt köszönéskor mondja. Van, hogy elalvás előtt. Változó. De sokat mondja, az tuti. Nekem jól esik. Én mindig visszamondom neki, de így magamtól ritkábban mondom. Éreztetni mindketten éreztetjük a másikkal, napi szinten. Nekem ez így tökéletes

22N-23F és két éve együtt

2020. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Minden nap, többször. Reggel amikor elindulunk munkába, este amikor találkozunk otthon, néha még napközben is, ha csak úgy eszünkbe jut a másik :) Emellett persze az is fontos, hogy éreztetjük a másikkal a szerelmet, nem csak mondjuk.
2020. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!