Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem bevalotta hogy nagyon megtetszett neki az egyik nő a munkahelyén talán szerelmes is lett belé, kért hogy értsen meg szeretne felmondani, azóta bennem valami összetört, hogy tudnám jól kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni hogy más nő ennyire megtetszett neki hogy szereti, köztünk minden rendben volt, mióta ezt bevalotta valahogy mintha másképp néznék a férjemre, örülök neki hogy őszinte volt és elmondta, biztos nehéz neki elfelejteni azt a nőt és ez nagyon elszomorít. Van ami ilyenkor segít?

2020. dec. 3. 06:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsore meg azt irtam volna, hogy nem annyira gaz, es nincs vilagvege, de amit kiegeszitesnek irtal az mar igen es egyaltalan nem lennek meglepve, ha ez csak a jeghegy csucsa lenne, miszerint parszor kaveztak. Az, hogy bevallott valamit az azt jelenti, hogy a lelkiismerete kinozza es inkabb rad pakolta a terhet. Vagy azt a reszet, amennyit ugy gondolt, hogy meg toleralni tudsz. Ez a lazas felegetek magam mogott minden hidat is inkabb arra vall, hogy mas modjat nem latta a problema kezelesenek. Par kave miatt en tuti nem mondanek fel, ekkora onkontroll kell, hogy legyen az emberben. Akkor mondanek fel, ha egne a fejem felett a teto. Nehez kerdes ez, ugy kene dontened, hogy nincs meg az az informacio, amik konkret valook lenne, viszont a reszletek meg egyaltalan nem megnyugtatoak. Mi az, hogy kaveztak? Honnan tudja, hogy a nonek szimpatikus? Mirol beszeltek? Kibeszeltek teged, a csaladot, a kapcsolatotokat? Ezek azert eleg intim dolgok. Es ez mar az erzelmi megcsalas kategoria. En azt gondolom, hogy nem veletlenul erzed, hogy baj van. Neked kell ismerned a ferjed, hogy tudd mekkora. En nem lennek rest kifaggatnam tovirol hegyire tobbszor is, utana meg eldontenem, hogy az altala elmondottak es a teged nyugtalalnito dolgokra milyen valaszokat adott. Ha maradt barmi ketseg benned, akkor vege. Egy nagyon hiheto, nagyon reszletes sztorit kell eloadnia, ami mindent megmagyaraz, ki nem mondott kerdeseket is. Ha nem tudja eloadni minden reszletre kiterjedoen, sumakol, elhallgat reszeket, hezital, tereli a szot, akkor levonnam a kovetkeztetest. Ezt igy elore kozolnem is vele, hogy annyira megrendult a bizalmad, hogy kapja ossze magat es KOHERENS tortenetkent meselje el az egeszet A-tol Z-ig, mert ettol fugg minden.
2020. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Leült és azt mondta figyelj szívem el kell mondjam hogy egy ideje együtt kávézok az egyik kolléganőmmel,azt érzem hogy nagyon keresem a társaságát és szívesen vagyok vele csinos, és elkezdett tetszeni talán érzek iránta valamit, talán fel kéne mondanom mert érzem rajta hogy én is tetszem neki, nem tudom mit csináljak
2020. dec. 3. 18:51
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Életszerű szerinted ez kérdező? Csakmert kísértés szag van “kiönti a fürdővízzel együtt a gyereket is”? Ha nem arról van szó hogy részletekben akar beadagolni valamit figyelve közben hogy mennyit bírsz tolerálni és ha hidegvérű vagy még sokáig fajulhat a sztori a kávézástól.... Még az is lehet ott se dolgozik már csak felépít egy alibi indokot. Megnézném hány családfő mondana fel vírus idején csakmert rájött hogy Gizike a bérszámfejtésről egész szimpi nőci.
2020. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy ideje együtt kávézgat kettesben egy csinos nővel, akit kedvel, többet is érez, ami kölcsönös. Nekem ez már randi kategória, úgyhogy egyáltalán nem ártatlan a barátod, még ha "be is vallotta" hogyan érez.

Legnagyobb probléma nem tudja mit csináljon, így az se biztos, hogy veled akar maradni, mintha arra várna, te mondd ki vége ő pedig vígan bepróbálkozzon a másik nőnél (ha eddig nem tette meg).

Mi segít ilyenkor? Hogyha férjed nem biztos benned, nem tudod ráerőltetni. Ami segít, hogy elfogadod a döntését és beadod a válópert, majd keresel olyan férfit aki biztos benne veled akar lenni és nem jár félre.

2020. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta kedves kérdező?
2021. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!