Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem külföldön szolgál,8-9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldön szolgál,8-9hónapig alig tud hazajönni, nagyon nehezen érint, kértem hogy ne menjen de ment. Nem körítek hiányzik a szex,vessem fel neki a nyitott kapcsolatot,nagyon szeretem őt de ezen őrlődök, ti mit tennének?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

Ja ő akart menni, de gondolom a pénz amit kint keres, az majd jó lesz neked is! Gondolom azért ment, hogy jobb anyagi körülmények között éljetek.

Bazzeg 8 hónapra ment, nem évekre, ne legyél már ennyire ösztönállat, ha nem bírod ki, akkor nem is szereted.

2020. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Én kibírnám, mivel 1,5 éve se párom, ezáltal szex sem, így simán kivárnám a 8-9 hónapot. De minden ember más.


Egy katonaismerősömtől viszont 2db 6 hónapos külföldi szolgálat közötti 3 hónapos otthonlétben vált el a felesége, mert már az első 6 hónaptól kikészült a 4. hónapban a hiánytól. Van, akinek fontosabb a szex a kapcsolatánál. 38N

2020. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
Na jó, remélem olvassa véletlen ő is. Majd ha hazajön, nem hozzád fog menni. Nem szoktam rosszat kívánni, de ez a minimum, amit érdemelsz!!!
2020. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Ezt sosem értettem, hogy mi az, hogy valaki nem bírja ki?? Baszki ez nem az evés, hogy belehalsz, ha nem csinálod. Volt, hogy egy évig csak kivertem, mégse döglöttem bele, hogy nem volt szex, sőt még csak a közérzetem se volt rossz.
2020. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Noren1989 ***** válasza:
44%

#11-essel kell egyetétsek.


Amúgyis, mivel telik a napod?

2020. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Pont annyira vedd figyelembe a férjed érzéseit, amennyire ő figyelembe vette a te érzéseidet.
2020. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
#11 És a férj mennyire szereti a feleséget, ha önszántából, a feleség kérése ellenére lelép 8-9 hónapra csavarogni a nagyvilágba? Ez az ember gyakorlatilag elhagyta a feleségét. A feleség a mindennapokat egyedülállóként éli. Elvileg van egy férje valahol, gyakorlatilag nincs mellette társ, akihez odabújna a nap végén, akivel meg lehetne osztani a hétköznapi problémákat, örömöket. És nehogy már bűn legyen egészséges felnőtt emberként vágyni a szexre.
2020. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
Vesd fel neki. Azok után, hogy az akaratod ellenére lelépett, az a minimum, hogy beleegyezik.
2020. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél egy jó vibrit.
2020. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem kapcsolat. Lépj és élj!
2020. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!