Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem külföldön szolgál,8-9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldön szolgál,8-9hónapig alig tud hazajönni, nagyon nehezen érint, kértem hogy ne menjen de ment. Nem körítek hiányzik a szex,vessem fel neki a nyitott kapcsolatot,nagyon szeretem őt de ezen őrlődök, ti mit tennének?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
Azért én megértem a kérdező problémáját is. Ha most belegondolok, hogy a rendszeres és felettébb izgalmas és kielégítő szexuális életemnek mondjuk jövő héttől 8 hónapra lőttek, hát engem is nagyon rosszul érintene. S ha ez még nem lenne elég, ráadásul egyedül is maradnék egy olyan "kiküldetés" miatt, amire a páromnak még csak nem is kötelező elmennie. Hacsak nem az éhenhalàstól mentene meg minket az az utazás, akkor biztosan nem akarnám, hogy a pârom ennyi időre elmenjen.
2020. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Dugj félre nyugodtan!

Ő is ezt teszi, csak nem veri nagydobra...

2020. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ebben az esetben már rég nem a sex a legnagyobb probléma, 8-9 hónap külön az nem működő kapcsolat, főleg úgy hogy önszántából ment. Kíváncsi lennék fordított esetben hogy reagálnának a válaszadók ha a feleség lépne le majdnem egy évre. Én nálam alap hogy parkapcsolatban együtt élünk szóval ez váló ok lenne. Mondjuk én ennek ellenére sem csalnám meg párom, de közölném vele hogy legközelebb ha egyedül hagy akkor kereshet új feleséget.
2020. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!