Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már mert párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már mert párod állandóan beteg volt?

Figyelt kérdés

És ez már az egész párkapcsolatra is kihatott?


Tehát egyszerűen szó szerint folyamatosan van valami betegsége vagy fájdalma, ami komoly orvosi kezeléshez kevés( mert az többszöri vizsgálat után közlik hogy semmi komoly dolog, szedjen aszpirint) de ahhoz bőven elég hogy az ő napjait és hangulatát tönkretegye, és ezzel néhány év alatt a párjáét is.


Tehát sorozatban egymás után hosszú évek óta: egyik nap fejfájás, másnap hasfájás, hátfájás, derékfájás, rossz közérzet, itt szúr, ott szúr, így puffad, úgy puffad, most émelyeg, egy óra múlva hányingere van...és nincs vége... évek óta. :-(


Nem lehet programokra menni, igazából már nem lehet semmit csinálni mert soha nincs jó közérzete gyakorlatilag.



2020. dec. 4. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mit vársz?

Igazolást?

Azt tölem ugyan nem kapsz!

Majd felteszed magadnak a kérdést,hogy mindent megtettél e.

Ugyanis nem kérdeznéd,ha biztos lennél ebben.

Magadban kell ezt lerendezned.Másokat hiába kerdezel.

Más tœrténet,más személyek,es nem a tiéd.

2020. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nálam áll fenn ez a probléma. Állandó fájdalom, kimerültség. A férjem unja, nem foglalkozik velem, nem segít, nem érdekli. Mindig azt mondja, hogy ő mit kezdjen ezzel a problémával. Úgyhogy eljutottunk oda, hogy nem mondom el, ha fáj valamim, vagy ha rosszul vagyok. Felteszek egy műmosolyt és csinálom a dolgom.
2020. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is ez van, nekem van mindig bajom, de nem csak szimpla fejfájás meg hányinger, hanem többször voltam 4-5 napig 39.5 fokos lázas és társai. Ezeken kívül még nőgyógyászati krónikus betegségem is van meg gasztroenterológiai is. A szüleim meg tesóim már kb pszichológushoz akartak küldeni, mert hogy 'nekem mindig van valami bajom', barátomnak is kezdett elege lenni belőle. Aztán egy jó orvos elküldött egy 60 ezres vérvételre és végre kiderült, hogy autoimmun betegségem van, csak a covid miatt még nem sikerült kideríteni, hogy melyik fajta.

Ezt azért írtam le, mert sokan jöttek vele fentebbi válaszokban, hogy biztosan lelki probléma meg ilyesmi... Hát nem garantáltan, mert a legtöbb autoimmun betegséget 8-10 év alatt diagnosztizálják, annyira szerteágazóak a tünetek, drágák a vizsgálatok.

Javaslom, hogy a párod keressen fel egy immunológust, mert ezek a problémák nem látszanak egy sima mezei vérképen, speciális vérképek kellenek.

2020. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!