Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális hallgatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hallgatással "megoldani" a problémákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, hogy a párom szerint (F) úgy kell megoldani a problémákat, a vitákat, hogy hallgat?

Elmondom neki azt, hogy mi bànt a viselkedésében, mi az amin változtatnunk kellene, és ő hallgat, aztán alszik.

Nem veszekszünk sokat, viszont amikor igen akkor és beszélek, ő végig hallgat, aztán vagy végzi a dolgát, vagy ha pont este kerül sor erre akkor alszik egyet és azt vàrja, hogy magàtól megoldódjon minden. Próbálnàm megbeszélni vele, de amikor azt látom, hogy semmi reakciója sincs akkor mégjobban felbosszant és akkor már azèrt van a konfliktus.

Hogy viselkednétek ilyen helyzetben? Mert én màr sokszor unom a harag tartást és "megadom" magam.

Hogy bízzak abban, hogy majd ha komolyabb problémáink lesznek, esetleg a gyerekeinkel kapcsolatban merűlnek fel problémák azt majd megtudjuk oldani?

Milyen ember az ilyen?

Köszi.


2020. dec. 5. 00:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8# as nak van igazsága.


Mindig az van ,amit te akarsz.Mert ha nem,akkor felhúzod magad,es egyre agresszivebben követelsz.


"Elmondom neki azt, hogy mi bànt a viselkedésében, mi az amin változtatnunk kellene, és ő hallgat,"


Vajon mikor jutott eszedbe,hogy megkérdezd,hogy ö mit érez,vagy mit szeretne?


Neme az van,hogy te totál figyelmenkivül hagyod öt,hogy ö mit szeretne,csak sorolod a saját követelményeidet,meg hogy mit vársz el,mit akarsz. Es az,hogy ö mit várna el,az nem is kerdés.Nyilvàn azt,amit te akarsz.

2020. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a toke az egesszel, leszarja. Ide nem kell gyereket csinalni, mert nem fog valtozni.
2020. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy alapszitu, ami most történt: kb olyan messze laknak az ő szülei is amennyire az enyémek. Hétköznaponkémt dolgozunk, nem megyünk hozzàjuk csak hétvégenként, vagyis..megyünk az ő szüleihez. Elkezdett egy magánvállalkozást ott ahol laknak a szülei így egész nyáron ott voltunk mivel nyári munka. Viszont még most is kényszeresen minden hétvégén megyünk oda, úgy, hogy kb semmit sem lehet csinálni. A hétvégén elmentünk a szüleimhez és rá 2 órára kérdezte, hogy na akkor megyünk? Kérdeztem hova. Azt mondja a szüleihez mert megígérte. Hát én is megígértem a szüleimnek. S akkor persze kiakadtam, amit ő hallgatással reagált le.

Tegnap, ma pedig mosolyogva kérdezgette, hogy mi a bajom, miért nem mondok semmit. Sokszor azt gondolom, hogy pszihopata..komolyan. Nem értem, hogy röhöghetsz és mosolyoghatsz amikor látod, hogy a másik a sírás küszöbén van miattad.

2020. dec. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!