Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megóvni a barátnőmet és az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Én egy csúnya fiú vagyok, a barátnőm viszont bombázó. Évek óta együtt vagyunk, de az utóbbi időben elkezdtem nagyon félteni. Szeretném megóvni a férfiaktól, ha más férfi csak rá néz engem már szétvet az ideg, a féltékenység. Nem szeretném őt soha elveszíteni. Hogyan védjem meg őt és a kapcsolatunkat, hogy örökre együtt maradhassunk?


[Poénkodós, kötekedős válaszokat mellőzni!]


2010. aug. 11. 23:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
nyugi ha szeret nem csal meg
2010. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha így állsz a dolgokhoz egyszer tuti el fogod veszíteni, légy laza xarj mindenkire és élvezd az életet
2010. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a seggébe 0-24h, de ne menj az idegeire. Ha szeret akkor megtart téged. De ilyen kérdés ha felmerül benned, akkor nuku bizalom már most. Akkor mi lesz később? Szerintem kapj észbe és vagy kezdj el bízni benne vagy hagyd a francba...
2010. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha akaratán kívül rámászik valami barom állat? :@@
2010. aug. 11. 23:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt csak a szerelem segít, más nem. Ha pénzelni kezdenéd, kihasznál és elhagy, ne stresszelj, mutasd neki mindig, hogy szereted és imádod.
2010. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

láttad a tul jo nö a csajom c filmet? tanulságos, nézd meg ;)

az én szerelmem sem épp egy brad pitt... és minden barátnöm mondja hogy százszor jobbat is kaphatnék, de nem kell kösz. nekem ö a tökéletes, nem érdekel hogy néz ki, nem számit.

ne féltékenykedj, ezzel pont hogy elrontod. légy nyugodt és gondolj arra hogy ö a belsödet szereti, azt hogy jo a humorod meg jo veled beszélgetni. szard le a többi pasit, jot fog tenni hidd el ;)

2010. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

hat ne próbáld minden áron megóvni mert azzal csak kibírhatatlanná válsz,légy inkább önmagad és ha pár éve veled van akkor biztos szeret és nem gond neki a kinézeted

20f

2010. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szépségen műlik. Ha szeretünk valakit, akkor azért aki, nem pedig a külsejéért. A külső szépség ugyis mulando, a belső értékek viszont örökre szolnak. Legyen ez előtted hogy neki te kellesz, mert belül "szép"-nek lát és ne az hogy kivülről "csunya" vagy.
2010. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, pont így fogod elüldözni magadtól. Minden rendben volt, amíg nem aggódtál ilyeneken, de most majd elromlik minden, ahogy egyre féltékenyebb leszel.
2010. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
figyi bízz meg benne, ah az előttem lévők írták. nekem azt szokta mondani a barátom ha vmi olyan van h vki ráakar mszni h majd ő elintzi, lekoptatja és mindig megteszi:) és én is mondom neki h majd elintézem nem kell streszelnie és így bízik bennem mert mindig lekoptatom aki mászni akarna :D szal nyugi
2010. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!