Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megóvni a barátnőmet és az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Én egy csúnya fiú vagyok, a barátnőm viszont bombázó. Évek óta együtt vagyunk, de az utóbbi időben elkezdtem nagyon félteni. Szeretném megóvni a férfiaktól, ha más férfi csak rá néz engem már szétvet az ideg, a féltékenység. Nem szeretném őt soha elveszíteni. Hogyan védjem meg őt és a kapcsolatunkat, hogy örökre együtt maradhassunk?


[Poénkodós, kötekedős válaszokat mellőzni!]


2010. aug. 11. 23:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem óvhatod meg attól,hogy megnézzék a pasik vagy épp rámásszon valaki,majd lerázza őket.Egyszerűen csak bízz benne!Évek óta együtt vagytok..mire fel most ez a féltékenység?!Kezeld úgy a helyzetet,mint korábban.Eddig se volt gond,ezután se lesz.
2010. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

A haveri körömben mindenki olyakat, mond, hogy ne bízzak a nőkben, vigyázzak jobban, sose hoggyek nőnek. :S

És hogy nem létezik, hogy egy ilyen kaliberű csajnak nincs senkije rajtam kívül. :S

2010. aug. 11. 23:29
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
És? Ez mindig így van, ha valaki szerint egy ismerőse egy hozzá nem illő (szerinte jobb) csajjal jár. Akkor higyj a barátaidnak, és b@szd el a kapcsolatotokat a féltékenységeddel. Erre még mit lehet mondani?
2010. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit sürgősen felejts el!!Ilyen nincsen,hogy nem létezik,hogy egy ilyen kaliberű nőnek nincsen senki más..Meg sose higgy egy nőnek..Nehogy a haverjaid miatt..ezáltal a féltékenykedés miatt fusson zátonyra a kapcsolatod.Azt írtad évek óta együtt vagytok..eddig minden rendben volt nem?!Ezután is bízz benne.
2010. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De nekik azzal mivel lenne jobb, ha mi szétmennénk? :S
2010. aug. 11. 23:35
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ilyen célzattal mondogatják ezt neked..mindenesetre miattuk ne kezdj el kételkedni a barátnődben.
2010. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Veled van, nem? Tehát te kellesz neki.
2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23:35: Úgy éreznék, hogy helyreáll a világ rendje, mert a jó csaj nem egy szerintük rossz pasival van. De már megint ilyen hülyeségen gondolkozol.
2010. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit. Ha szeret, veled marad, ha nem, akkor nem. Bizonyos szempontból jó ez a helyzet, mert amíg Veled van, biztosan szeret, ha elmegy, akkor biztosan nem szeret eléggé, mert érdekből nem fog melletted maradni. Ha együtt maradtok, akkor minden rendben. Ha nem, akkor is, mert jobb véget vetni egy bizonytalan kapcsolatnak.
2010. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

És ha megbészélném vele a dolgot?


Vagy inkább ne? :S


lehet, hogy ha eléállok ezzel, akkor megharagszik rám és azért hagy el. :S

2010. aug. 12. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!