Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megóvni a barátnőmet és az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Én egy csúnya fiú vagyok, a barátnőm viszont bombázó. Évek óta együtt vagyunk, de az utóbbi időben elkezdtem nagyon félteni. Szeretném megóvni a férfiaktól, ha más férfi csak rá néz engem már szétvet az ideg, a féltékenység. Nem szeretném őt soha elveszíteni. Hogyan védjem meg őt és a kapcsolatunkat, hogy örökre együtt maradhassunk?


[Poénkodós, kötekedős válaszokat mellőzni!]


2010. aug. 11. 23:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
a kapcsolatotokat leginkább úgy tudod megóvni ha nem féltékenykedsz. örülj neki hogy ilyen jó csajod van, és irigykedik rád a többi pasi. ha meg valaki rá mászik, majd lerázza, ha nem tudja, majd szól h légyszi szereld le vagy valami. de az az egy biztos hogy az örökös féltékenykedéssel, meg ezzel h "úristen nehogy ránézzen valaki" , azaz a kiközösítéssel kegyetlenül el lehet rontani egy kapcsolatot... tapasztaltam, nekem is volt ilyen pasim. kiidegelt nem kicsit, ott is hagytam...
2010. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Reggel beszélek vele, de annyiban még segítsetek már legyetek szívesek, hogy mégis hogyan kezdjek bele?

2010. aug. 12. 00:10
 23/27 anonim ***** válasza:
annyira nem lehetsz csúnya ha veled van... nem olvastam el a válaszokat. De mivan akkor ha valaki rámászik? semmi, jobb esetben lerázza az illetőt. Ha beszélni akarsz vele, mondd el neki a félelmeid, de ne ilyeneket, hogy félek hogy elhagysz, meg anyámkínja, ez tudod milyen gáz egy pasitól?
2010. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tudod hogy kezdj bele? Fogd be a szádat és nőlj fel. Nem értem kisfiúknak minek kapcsolat.
2010. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"ma 00:02" vagyok:


Természetesen jót tehet Neked, ha megbeszéled vele, de ez elsősorban most nem megbeszélés kérdése. Ez most egy egyszemélyes probléma, csak a Tied, a barátnőd abban tud segíteni, hogy meghallgat, ami nem kis segítség.


Nem tudom azonban a korotokat, és hogy elég érettek vagytok-e ahhoz, hogy ezt kulturáltan, kellő empátiával és fegyelemmel megbeszéljétek. Meg kell próbálni!

2010. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

megint 00:02:


Most olvasom csak a kommentedet. Hogy kezdj bele? Ajjajj, akkor inkább ne is kezdj bele...

Először is: ilyen dolgokat nem reggel beszélünk meg. Reggel nem lehet lelkizni, aki próbálta, tudja.

Másodszor: Te tudod, mit akarsz mondani igazából. Miért mástól kérdezed, hogyan kezdj bele.

Harmadszor: Te ismered a barátnőd. Te tudod, hogyan lehet neki felvezetni egy ilyen témát. Mi honnan tudjuk?


Már megint azt érzem, mint a tiniknél általában, hogy azt hiszed, minden kapcsolat ugyanúgy működik, minden helyzetre van egy 'standard' megoldás. NINCS!!!

2010. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

00.08as vagyok.

sehogy ne kezd bele, az lesz a legjobb. Ezt magadban kell lerendezni, hogy magadban elhidd, hogy tényleg szeret és tetszel neki, még ah te magadnak nem is, és azért van veled. nemtudom milyen a barátnőd, hogy hogy viseli az ilyen hisztiket, féltékenységet stb, de ha az én pasim lennél akkor nagyon kiakadnék egy ilyenen mint amiket ide leírtál.

2010. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!