Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom 100%-ban elfogadni a barátnőm súlyát?

Figyelt kérdés
Nekem mimdig is a vékony lányok tetszettek, viszont a mostani páromban valami nagyon megfogott annak ellenére, hogy ő messze van a vékonytól, nagyjából 165cm és 68 kg. Ez mondjuk elég jól oszlik el rajta, nagy mellek, széles csípő és viszonylag lapos has. Én szépnek tartom, vonzódok hozzá, de félek, hogy hosszútávon nem működne a kapcsolatunk, a családom és barátaim is tettek rá megjegyzéseket miután találkoztak vele. Szakítanom kellene, még az előtt, hogy túlságosan is ragaszkodnánk egymáshoz?
2020. dec. 9. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezeknek a nagyon kedves rokonoknak és "barátoknak" vissza kell szólni. Az ő párjukra is lehet negatív megjegyzéseket tenni, mivel senki nem tökéletes.
2020. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Tették megjegyzést, te meg közben bólogattál, vigyorogtál a nyál meg csendesen csordogált a szád szélén?


Apám is beszólogatott a leendő nejemnek.

Meg se hívtuk az esküvöre.

Igaz, akkor én már nagy komoly ember voltam, 21 évesen.

Te mennyi vagy, 15?

2020. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor neked nem jön be ez a bögyös-faros típs, vagy az ismerősedinek?


Mert nem kötelező, hogy mindenkinek bejöjjön ez a típus, de nagyon nem mindegy, hogy ki a családnak nem porcosodik a csajra, vagy neked

2020. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért kell egyből szakításra gondolni.


Megértem rossz érzés ha megjegyzést tesznek a barátnődre, de ezzel csak saját magukat minősítik , és te ne foglalkozz velük.


Valami megfogott benne, tehát tetszik az alakja úgy mond, de van benned az az érzés hogy talán vékony csaj jobban felizgatna.

És ettől félsz, jővőben nem fog működni a szex ez miatt.

Ez nem elitélendő, hisz a külső vonzalom is fontos egy kapcsolatban.És ha az nincs meg igazán akkor nem lesz jó a kapcsolat. Már tapasztaltam, szakítottam már ezmiatt, az elején rózsaszín köd, nem látsz átrajta.

Szerintem próbáld elfogadni, olyannak amilyen és ne foglalkozz mással, hidd el 70-80%ban a pasiknak tetszik az ilyen nő, és csorgatják rá a nyálukat, de te nem veszed észre a szépségét.

2020. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg retek sok pasi cserelne most veled, mert nagyon sokan orulnenek egy ilyen lanynak, te meg itt vergodsz, mint egy hisztis p*csa, hogy neked miert o jutott:D

Inkabb becsuld meg baszod, az EGYALTALAN nem kover nodet.

2020. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy alkalmas elköteleződésre és partnerkapcsolatra, ha mások véleménye számít ilyen felszínes dolgokban is. Engedd el a lányt, te pedig nőj fel! Az a lány jobbat érdemel nálad.
2020. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te oda azért a csajért, csak most nincs jobb. maint képbe jön a vékony csaj, akiben szintén megfog valami, eza nő mér repülni is fog. sajnálom őt.
2020. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű . Nem szereted . Az exem ilyen alkatú , és imádtam . Volt hogy szétmentünk , és külön voltunk egy fél évig , majd utána ő keresett meg hogy találkozzunk , de előre szólt , hogy neki kellemetlen hogy kicsit meghízott . Engem nem érdekelt , mert bár volt rajta miután nem láttam egy 6-7 kg , de nekem úgy is szép . Még úgy is szeretem hogy nem vagyunk együtt . Te meg azon rinyálsz hogy mit gondolnak mások róla , rólatok . Másoknak akarsz megfelelni , az a baj . Ha szeretnéd lesz.rnád .
2020. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném ezt a választ kulturáltan megfogalmazni.


Nincs azzal baj, hogy a vékony lányok jönnek be neked. Ezzel mégis mi a gond? Nekem pl nem jönnek be a vékony pasik, főleg az ha egy pasinak nagyon vékony lábai vannak, és ehhez még túl magas is. Ez relatív, én molett nő vagyok, főleg a betegségem miatt (diabétesz, pajzsmirigy) de a férjem pedig a molett nőket szerette mindig is. Itt azzal van a probléma, hogy összejöttél vele annak ellenere, hogy tudtad, ezzel nem fogsz tudni kiegyezni. Tetszik neked a lelke, a személyisége, és nagyjából de csak nagyjából a teste is. Ha ez nem változik, és téged zavarni fog mindig is, a szex is rossz lesz, és szerintem ez nem tisztességes.

Talán inkább még most kéne szakítani, míg annyira nem sérültök ebben.

A barataid, és csaladtagjaid megjegyzése meg egyenesen vérlázító, ha anyósom vagy a sógorom ilyesmit mondtak volna rám a férjemnek, az tuti kiborult volna és jól helyretette volna őket. Ebből is látszik, hogy ha ezt nem tetted, nem hozzád való a lány. Nem érzel úgy iránta, nem érzed hogy na ő az, akiért most kifogok állni!


Én csak azért hibáztatnálak téged, amiért (valószínűleg) nem álltál ki érte, és szégyenled őt. Ha tisztességes ember módjára szakítasz vele, tiszta lehet a lelkiismereted.

Nekem is volt az életemben egy srác, akit nagyon nagyon akartam szeretni. Egyszerűen a személyisége elvarázsolt, olyan más volt mint mások.

De nem tetszett a külseje, és hiába is próbáljuk azt mondani hogy csak a belső számít, ez NEM igaz. Igenis fontos hogy néz ki a párunk, nyilván az nem jó ha csak a külsőségek miatt akarsz valakivel lenni, de igenis fontos hogy neked tetszen! A legfontosabb a belső érték, de ez a kettő kéz a kézben jár. Én pl inkább lennék valakivel aki nem tetszik de a személyisége megfog, mint azzal aki nagyon jól néz ki de belül mondjuk gonosz, lelketlen. Ettől függetlenül nem lennek boldog az előző személyel se.

2020. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!