Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogy tudod elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy tudod elfogadni hogy a barátnőd nem tesz semmit a testéért?

Figyelt kérdés
amikor szemmel látható a változás de hiába minden szó semmit nem tesz és te csak azt látod hogy este 10kor is pl. téli fagyi eszik..
2020. nov. 18. 14:28
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
29%
Olyan párt kell keresni, aki tesz a testéért. Például én fiatal korom óta sportolok így számomra alapvető volt, hogy a párom is olyan legyen, aki sportol vagy szereti a sportos tevékenységeket. Nem kell feltétlen neki is sportolnia csak szeresse a mozgást és ezt a fajta életmódot. Viszont, ha ilyen párom lenne, akkor motiválnám és szépen rávezetném az egészségesebb életmódra vagy a mozgásra. Szerintem a motiváció fontos , hogy lássa az ember, hogy van értelme inkább mondjuk elmenni kocogni, mint egy nasit benyomni.
2020. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

nagyon tartósan nem tudom elfogadni. nem csupán nagyon közeli barátok vagyunk, fontos a szexuális vonzalom is, abban pedig elég jelentős a külső tényező. ha nagyon elhagyja magát, annak hosszú távon a párkapcsolatra nézve nem lesz túl jó vége (na meg saját magára nézve sem).

ha alapvetően rendben van fejben, akkor ezt összességében fel kéne tudni mérnie, azaz a sima beszélgetéseknek is hatnia kéne.

szóval valószínűleg nincs rendben fejben (minden bizonnyal a kényszerevés is ehhez kapcsolódik).

próbálnám feltárni, hogy mitől van ez, és miben tudok neki ebben segíteni.

2020. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

jaj a télifagyit már említetted korábbi kérdésedben, te vagy a 34 éves férfi aki naponta 2 kérdést kiír a barátnőjéről évek óta.

NEM UNOD?????? mert mi k*rvára.

2020. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Alapjában véve szerintem férfiak-nők egyaránt ugyanazon a ponton hibáznak.


Ahelyett, hogy a párkeresés alatt már fontosnak tartott szempontok alapján válogatnának, megpróbálnak változtatni utólag.


Például ha neked fontos, hogy törődjön a testével, akkor eleve olyan nőt/férfit válassz, aki ilyen, aki edzeni jár (vagy kozmetikushoz, vagy fordászho, bármih), és ne a meglévő párod kezd el megváltoztatni.



Ugyanez mindenre igaz.


Zavar, hogy: Iszik a párod? Dohányzik? Nem sportol? Szórja a pénzt? Lusta? Nem segít a házimunkában? Többet munkanélküli, mint nem? Fontosabbak neki a haverok, mint a párja?


Akkor olyan párt keress, akivel megegyezik az életfelfogásod, ne pedig keress egy random embert, majd közöld, hogy a fenti pontokban kezdjen változni.



Pl nekem fontos, hogy a nő ne legyen plázacica, hogy legyen munkája amit szeret, hogy ne dohányozzon, hogy mozogjon valamit. Keresek olyan nőt, akire ez megfelel, nem pedig felszedem az első csajt, aki lefekszik velem, aztán nyafogok, hogy sosem sportolt, egészségtelenül étkezik, miért nem kezd hirtelen törődni a testével...

2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Mi ez a "téli fagyi" mánia? (Amúgy max annyit mondanék, hogy pocsék az ízlése, mert a "téli fagyi" mai változata nagyjából ehetetlen)


De amúgy semmit, mert én sem teszek semmit. Nincs jogom károgni. Ahogy neked sincs, ha te magad nem teszel semmit. Vagyis persze jogod van - szabad országban élünk - csak nem igazságos.

2020. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel. Csak ne legyen hisztis hárpia.
2020. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
ha egy férfi azt mondaná nekem, hogy ne zabáljak télifagyit este 10kor mert nem fogok neki tetszeni ha meghízok, csakazért is megenném, de ha azt mondaná, hogy fél, hogy cukorbeteg leszek, kivenné a kezemből és csinálna vm egészséges zabpehyles cukormentes sütit helyette, akkor úgy fognám fel hogy törődik velem...Csak sajnos ritka az őszinte törődés. minden pasin látszik, hogy a farkát, a nemi élvezetét félni, nem a lányt. az igazi szívből jövő törődést nem lehet megjátszani és más hozzáállásodból is ki lehet következtetni mennyire gondolsz magadra vagy a másikra...
2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"mert a "téli fagyi" mai változata nagyjából ehetetlen"


A régi is ehetetlen volt, csak akkoriban nem ismertünk mást...

2020. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%

Le kell az ilyen nőt pattintani.

Cseréld karcsúra, fiatalabbra.

2020. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
7 téged is csak addig érdekel, hogy kicsit is vonzó legyél, amíg nincs leakasztva egy jó pasi.
2020. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!