Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel csak én vagyok így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak én vagyok így? Nem tudom elfogadni barátnőm munkahelyét.

Figyelt kérdés

Hali.

22 éves srác vagyok barátnőm ugyan ennyi.

Barátnőm most végzett pincérként a suliba. Suli vége fele beszélgettünk, hogy hová menjen dolgozni, én mondtam neki, hogy ahová szeretne, kivéve egy helyet. Akkor még azt mondta, hogy oda nem is menne. Na végül csak oda ment dolgozni, úgy hogy én nem is tudtam róla.

Egyetlen oka az volt, hogy oda ment a pénz. Ott keresnek a legjobban a pincérek a környéken.

Nem nagyon lenne szabad túlterhelnie magát viszont elég sokat kell menni. Sokszor már menni is alig bír, annyira fáj a méhe. A szexet azóta szinte nem is élvezi ami engem zavar, fáj ha gyorsabban csinálom, ha teljesen benne vagyok. Orgazmusa van csak állandóan fáj a méhe. Ami engem zavar.

Találkozni is alig tudunk, telefonon is alig beszélünk mert állandóan dolgozik és nem tudja felvenni, ha hazaért fáradt és fekszik is le aludni. Ebből kifolyólag egyre többet vitatkozunk.

Mondtam neki egy másik helyet, amire mindenki jó véleménnyel van a környéken. A munka sem sok és ahhoz képest a fizetés jó. Akkor ide is tudna költözni mert ide közel van.

És csak a pénz miatt nem akarja otthagyni. Mert milyen jó a fizetés.

Nagyon zavar, hogy az egészségét is figyelmen kívül hagyja, mert én szeretnék gyereket és azt a pénz nem fogja pótolni.


Hölgyek ti otthagynátok egy ilyen munkahelyet ha a párotok kérné tőletek? hogy többet tudjatok együtt lenni, nyugodtabban tudjatok lenni a kapcsolatotokban?

Urak ti mit eltudnátok fogadni, hogy a párotok csak a pénzt nézi?


2018. aug. 5. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Igazad van. Ha van valami betegsege, akkor ne hajszolja tul magat. Sokkal jobb lenne, ha kevesebbet dolgozna, max kevesebbet kapna, de legalabb nem lenne hulla minden este.

Biztos, hogy a penz itt a hiba? Nem apolgatja ott valaki? Vagy nem lehet, hogy rad int? Es kifogas?

Jah...es menjen el nogyogyaszhoz/dokihoz.

2018. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

"Hölgyek ti otthagynátok egy ilyen munkahelyet ha a párotok kérné tőletek"


Te otthagynád a munkahelyedet ha a párod azt kérné ? Biztos vagyok benne hogy nem.

Miért akarod hogy szrul érezze magát ? ha neki ez jó, akkor neked miért nem, te miért nem tudod elfogadni ?!


A méhe meg nem a munkától fáj, hanem tőled. Inkább nőgyógyászhoz menjetek !!!

2018. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Te csak javasolhatsz neki új helyet, de dönteni nem tudsz helyette és nem is áll jogodban megszabni, hogy hol és mit csináljon. Majd a saját kárán megtapasztalja, hogy ideje lenne új munkahelyet keresni. De addig ne szólj bele ebbe, te már egyszer felhoztad a témát, innentől kezdve már csak rajta múlik. Többé kérlek ne hozd fel a témát, hacsak nem akarsz állandó konfliktust emiatt.


Az egészség a legdrágább kincs. Majd rájön, előbb vagy utóbb.

2018. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
92%

Ő tudja, hogy mi most a fontos neki. Egy ilyen fiatalkori kapcsolat amúgy sem ér sokat hosszú távon. Szóval be lehet áldozni a munkáért. 90%, hogy 3 év múlva már beszélni sem beszélnétek (munka ide - vagy oda), nem hogy kapcsolatban legyetek.

Azt is ő tudja, hogy mennyire hajtja szét magát munkával.

Fiatalon könnyebb többet és keményebben dolgozni, mint akár csak 10 év múlva.


Az mondjuk nem szerencsés, hogy nem csak a dereka és a lába fáj a párodnak, hanem a méhe. Én azt azért megnézetném orvossal, mert nem hiszem, hogy csak a munka az oka.

2018. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Évek óta együtt vagyunk. Lehet, hogy más ápolgassa.. menjen dolgozza magát halálra. Nem én találtam ki, hogy nem szabad terhelnie magát.

Nyilván tőlem fáj a méhe.. eddig nem fájt neki.

Én már javasoltam neki, hogy engedjük el egymást, ő nem akarja hogy vége legyen.

És szerintem 10 év múlva is dolgoznia kell majd, ha fog bírni.

2018. aug. 5. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem hagynám ott a munkahelyem csak azért mert zavarja a párom hogy hol dolgozom . Majd ha ÉN változtatni akarok akkor kilepek de addig nem

Nyilván én is azt néznem hol keresek jobban és ott maradok

Nem azt nézem hogy kevesebb munka van, a pénzt nézem

Nekem fontos az hogy olyan munkám legyen ami jól fizet

Én gyereket nem szeretnek szülni de ez egy más téma , de nem engedném a “paromnak” hogy megmondja hogy hol dogozhatom és hol nem

Azért annyi jogom nekem is van hogy felnőtt nőként eldöntsem mi jó nekem és hol dolgozzam. Sajnos pénzből élünk azt kell nézni hol jobb a fizetés

Azt meg nem akarom hogy kevesebbet keressek sokkal mint a “párom” és az ő fizetése dominaljon.

Nekem fontos ez is nem akarok a “páromon” elősködni mint egy pioca

24 N

2018. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Olyan nincs, hogy mozgástól fájna a méhe. Alapból nem is érzünk fájdalmat a belső szerveinkben (menstruáció más tészta).

Nyilván hazudik neked, mert nem akar veled szexelni. Nem a feje fáj, hanem a méhe. Csak sajnos nem biológus a lány.

2018. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha azt látnám hogy a kapcsolatom rovására megy az a munka amit csinálol viszont nem akarom elveszíteni a párom akkor ott hagyon de csak akkor ha amit ő javasolt oda fel is vesznek. Szerintem a barátnőd nem fogja ott hagyni. Nem is biztos hogy a pénz az oka. Plusz az hogy fáj a méhe a járkálástól nos ennél nagyobb marhaságot sose hallottam. Az más ha a farkad végig ér benne és bögdösi eléggé a méh szájat az fáj de nekem a te barátnőd elég gyanús hogy már nincs annyira oda érted mint te érte. Ennek ha nem is mostanába de egy év múlva már biztos nem lesztek együtt.
2018. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Most kezdte a szakmáját és fontos neki. Talán fontosabb mint te vagy számára, lehet azért is mondja hogy faj a mehe, másrészt a vendéglátás tényleg egy olyan szakma ami felorol. Nagyon nagyon kevés kapcsolat bírja ki ezt, ha ezaz egyik fel “civil”. Sok sok türelem kell hozza és megértés. Ha tényleg ezt szeretne csinálni akkor hozza kell szoknod hogy ezentúl se ünnepnap se semmilyen eseményen nem lesz ott veled mert a munka ...Ez a vagy megszoksz vagy megszöksz. Körülbelül fel év és a baratnod is raall a sok munkára talpalasra. Akkor talán könnyebb lesz.
2018. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A mi korosztályunk 22 évesen már nem volt ennyire naív. Már rég nem vagy a pasija, csak még neked nem szólt, vagy nem akarod észre venni, hogy más(ok) is kezeli.
2018. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!