Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem ezt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem ezt a barátnőm felé? Tudatára adjam?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy sajnos büdös ott lent a barátnőm, mármint nem a nemiszervénél hanem a popójánál. Azt kell tudni róla hogy nagyon igényes, ad magára, de már megfigyeltem párszor hogy mikor szexre kerül a sor és lehúzom a bugyiját (tangát hord) akkor ha közel hajolok ilyen furcsa szagot (kakaszag szerű) érzek és a bugyija is előfordul hogy maszatos hátul.


Ő valoszínűleg nem tudja vagy nem érzi, de ez elég zavaró és lelombozó tud lenni. Csak én meg hát hogy is szólnék neki, biztos vérig sértődne. Meg nagyon szeretem, nem szeretném megbántani.


Rádasásul ő az a fajta lány akit én még se szellenteni, se kakilni nem hallottam, pedig együtt vagyunk már egy éve lassan. Szóval gondolom hogy ő ezeket napközben végezheti el mikor munkában van, mert mikor otthonról jön hozzám vagy én megyek át sosem figyeltem ezt a dolgot meg, kizárólag csak akkor ha munkából jön. Sőt ha nálam alszik és innen megy dolgozni reggel akkor sem wc-zik.


Nyilván az a megoldás hogy letusol előtte csak hát ezt úgy közölni hogy ne legyen átlátszó az nem egyszerű. :/


23/F



2020. dec. 9. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Tehénkolomppal 😂
2020. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%

Alapból nem szexelnek egész naposan.

Jelzés ertekuen kezdj el fürdeni szex előtt közvetlenül, ha átmegy.

Majd adj neki is egy torcsit, hogy mehet. :)

2020. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%
Közösen zuhanyozzatok. Eleve egésznap meló után nem árt lezuhanyozni, mielőtt szexre kerül sor.
2020. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Max kérd meg szépen , hogy ilyenekor vagy tusoljon le vagy használjon nedves törlőkendőt kakilás után. Nem akarod ezzel megbántani, de téged zavar ez a dolog.
2020. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Uhh en nem is tudnek igy szexelni, hogy letolok egy muszakot es nem tusolok utana. 🙈

En is a kozos zuhit javaslom. :)

28N

2020. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%

De hogy nem veszi észre? Szegény vagy sem, nekem is van, hogy olyan állagú a széklet, hogy képtelenség normálisan kitörölni, még 8 kg WC papírral is, de nekem ez feltűnik. Ha otthon vagyok, akkor nyilvan megmosom, ha nem, akkor meg megmosom, mikor hazaérek. Eszembe nem jutna szaros seggel szexelni, ha tudom, hogy nem tudtam magam rendbetenni, akkor szex előtt elmegyek és megmosom a fenekem.

Egyszerűen hihetetlen. Szerintem úgy mondd el neki, ahogy itt leírtad. Kiemelve, hogy tudod, hogy igényes, és kizárólag akkor veszed észre, ha munka után van a tali, de kellemetlen és szex előtt mosakodjatok meg inkább mindketten.

2020. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Szegény=szégyen*
2020. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú nehéz ügy. Egyik lehet a közös zuhany, vagy pedig veszel nedves wc papírt, és valahogy témába hozod, milyen hatékonyan távolítja el a "maradékot" is. Hátha leesik neki.

Bár kérdés hogy magának észre veszi e. Hisz ha én tudnám magamról, akkor nemigen kezdeményezném a szexet addig.

2020. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szándékosan, meg nem igenytelenségből marad úgy. Szerintem is gyorsan zuhanyozzatok együtt.
2020. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!