Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátnőmnek hogy túl sokat eszik?

Figyelt kérdés
Szögezzük le hogy nagyon szeretem, de sajnos el fog hízni ha így folytatja és már most se vonzódok hozzá hogy felszedett 8 kilót. Nem jó a szex. A szülei nagyon kövérek és sajnos olyan genetikát örökölt amit nem segít avval hogy ennyire sokat eszik és gyorsan. Én majdnem 100kg-os férfi vagyok de mindig annyit eszik mint én és fele annyi idő alatt mint én. Nem merem neki mondani hogy nagyon rossz úton jár mert szeretem, egyszerűen nem tudom hogyan mondjam el neki anélkül hogy megsérteném. Jó irányba szeretném elindítani ahol egészségesebben táplálkozik és mozog rendszeresen. Én is próbálok edzeni és betartani a diétát. Férfiként 20 kilót leadtam és rendszeresen sportolok hogy fitt legyek, ha én megteszem, örülnék ha a barátnőm is odafigyelne magára és nem hanyagolná el ennyire magát mert nem tud nemet mondani a finom ételekre mint pizza csoki bor stb. Azt érzem hogy az hogy elhízik totálisan tönkreteszi a szexuális vonzalmat és azáltal a kapcsolatot is előbb utóbb.

2020. jan. 22. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon rákattantatok a témára. Úgyis beveszi ezt is a legtöbb itteni válaszoló (kicsit sem furcsa, hogy pont most jönnek elő ezek a kérdések).
2020. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, főztek illetve edzetek együtt!
2020. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek együtt edzeni és ne tartsatok otthon szar kaját.
2020. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Elmondod neki, hogy hiába szereted, így már nem tudsz szexuálisan vonzódni hozzá, hiányzik a szenvedély, ami bajokhoz fog vezetni. EZért kezdjetek együtt diétázni (rádfér).
2020. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nézz kevesebb Norbit 😀
2020. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

fúú, ez nekem is okozott hízást, velem együtt lakó férfi étvágyát követtem, mert megkívántam, ahogy ette.

Ne egyél annyit otthon, bírd ki, tegyél érte, segíts.

2020. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy az Norbi?!?
2020. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Küldd el neki a Norbis videót, aztán várd az eredményt. :D
2020. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Most tekintsünk el attól, hogy átlátszó norbizós fosh kamu kérdés.

Az milyen kapcsolat, ahol nem lehet annyit mondani, hogy "túl sokat eszel, így el fogsz hízni"?!

A 30+ kg a feleségeken se egy hét alatt rakódott le! De ne is várja senki, hogy 3 hónap alatt le fogja dobni, mert Norbi aszonta, hogy csak akarat kérdése.

100 kg...és te férfiként hány centi vagy hozzá? 220?

2020. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Mégiscsak igaza van Norbinak!

Rossz időzítés a kérdés.

Igen feltetlen mondd meg neki h változtasson v ott hagyod ;)

2020. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!