Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitt tegyek ha a parom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitt tegyek ha a parom nem tudja elengedni a volt baratjat?

Figyelt kérdés
Hello. Olyan problemam van hogy nem tudom elengedni a volt baratnomet.. o egy 4 eves kapcsolatbol lepet ki miattam.. Boldogok voltunk latszolag. Egyutt eltunk, mindent egyutt csinaltunk.. Es megcsalt a volt baratjaval.. Nem tudtam akkor nem vallotta be, de megerztem es ossze szedtem a cuccait es elkuldtem.. O vissza ment a volt baratjahoz, de meg mindig nem tudtam bizonyossan mert hitegetett hogy neki csak ido kell bla bla.. Es amikor megtudtam ossze vesztunk nagyon.. Ket hetig nem beszeltunk.. Es utana ujbol felkeresett eljott egyutt voltunk.. Es ez ment egy honapig hogy elvolt velem de vissza is ment a volt baratjahoz.. Se veled se nelkuled kapcsolatban vagyunk. O azt mondja hogy o neki a mult de nem tudja csak ugy elengedni, en meg a jelenje es szeretne hogy a jovoje is legyek.. De allitolag egyszerre szeret mind a kettonket.. De annyiszor megbantottuk egymast meg is o is keres engem es en is ot. A kerdesem az lenne hogy mit tegyek.. Nem erzem ugy hogy pillanatnyilag lenne eleg lelki erom befejezni vele az egeszet.. Megprobaltuk, 3 napig nem beszeltunk es utana megint..

2020. dec. 10. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám a fenébe.


Neked meg normális jelened kell és normális jövőd.

A te életed nem átjáróház, te pedig nem vagy szögre

akasztható, hogy amikor eszébe jutsz, levegyen onnan.


Rúgd ki.

Semmit nem veszítesz. Ennek a kétk...sos nőnek nincs

jelleme.

Neked legyen.

2020. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
igyál
2020. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is nala voltam, es kibeszeltuk ezt az egeszet. Mondta hogy le akarja zarni vele de ez valtozo benne.. Marmint te ha valamit le akarsz zarni akkor lezarod.. De engem meg nem akar elvesziteni. De ha most osszejonnenk nem lenne egeszseges kapcsolatunk mivel mind a ketten neheztelunk a masikra.. Viszont valamiert a szexualis eletunk mind ezek utana egyre jobb, szenvedelyesebb..
2020. dec. 10. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg légy férfi, s engedd el te a csajt... páros lábbal
2020. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj madárnak néz mind a kettőtöket, de ti vagytok a bénák a másik sráccal együtt. 🤦‍♀️
2020. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lezartam vele. Kileptem az egeszbol.. Most szar de tudom ez volt a helyes dontes mert edessek voltak a hazugsagai de igazatok volt. :)
2020. dec. 13. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6# igazad van. Ebből nem lett volna semmi jó.
2020. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!