Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednék nyaralni a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednék nyaralni a párod egy ellenkező nemű barátjával?

Figyelt kérdés

Ha csak ketten szeretnének menni külföldre egy hétre.

Az ellenkező nemű barátot te csak felületesen ismered, a párod olyan 5-6 éve, de csak fél évente egy üzenetet váltottak eddig, évek óta nem találkoztak, most lett csak aktuális.


A kérdés elméleti, csak a vélemények érdekelnek.


2019. jan. 23. 21:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*elengednéd
2019. jan. 23. 21:31
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2019. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok az apja senkinek egyelőre. Így értelmetlen a kérdés, hogy engednék valamit vagy sem. A páromat pedig végképp nincs jogom tiltani semmitől.


Amennyiben ő menni akar, akkor hajrá. Innentől két választásom van. Elfogadom vagy szakítok. Ennyi.


Aki a párjának bármit is megakar tiltani, az szerintem sokkal rosszabb, mint ez a nyaralás.

2019. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Vegre meghivhatnamaz osszes szeretomet otthonra. Csak nehogy elobb erjen haza.

N

2019. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

:D Esélytelen. Mármint persze, jól mondta az egyik válaszoló, valóban nincs jogom semmit sem megtiltani neki vagy "engedélyhez" kötni, de tény és való, hogy ha elmenne egy ilyen nyaralásra kettesben egy nővel, akkor mire hazaérne, a zárat lecserélném, a cuccait meg már át is vittem volna az anyjához, hogy neki ne kelljen ezzel foglalkoznia, mert jó fej vagyok.

A macska természetesen nálam maradna. Ő meg mehet a "barátjához" aludni, ha az anyja derogál.


Az ő szabad döntése, hogy melyik a fontosabb.

2019. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

igen. Érdekes, hogy korábban félévente egy üzenetet váltottak, de valami különleges, közös érdeklődésre számot tartó hely esetén van ilyen, ismerősök voltak így.


Főleg akkor tudok elképzelni ilyen helyzetet, ha a barátnak nincs párja, vagy olyan helyre mennek ahova én nem akarok vagy tudok menni, vagy már megismerkedésünk előtt kitalálták az utat. Két eddigi barátnőmnek is voltak rendszeresen külön többnapos programjaik. Nem ellenkező neművel, vagy nem párosan, de abban se látok semmi kivetnivalót. Most éppen én fogom ezt valószínűleg csinálni, már megbeszéltünk egy utat, akkor még mindketten egyedül voltunk, most nekem alakul egy kapcsolatom.

2019. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kevés ez a félévente pár üzenet, ha rendesen jóban lennenek, sűrű találkozásokkal, akkor nem zavarna.

2019. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném, ha menne.
2019. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szíve joga elmenni.Nekem meg szívem joga kidobni őt ilyen esetben.
2019. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Azon keretek közt melyek alapján kapcsolatban vagyunk, azon korszak melyben az ellenkező nemű barátaival kettesben külföldre utazott, véget ért és pont. Ha ez nem így van, akkor valamit én néztem be és nem is vagyunk kapcsolatban, ez ilyen rohadt egyszerű.

32/f

2019. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!