Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy ha beteg vagyok, a párom ordibál velem, és ráadásul hibáztat érte?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebben viselem, többször beszéltem vele erről, hogy ilyenkor pont nyugalom, és kedvesség kellene. De hiába. Én már annyi mindenben kiálltam mellette, hogy ezért is nagyon rosszul esik. Hétfőn belázasodtam, ő magamra hagyott, úgy hogy covid gyanú volt, és van alapbetegségem, volt mitől félnem, és lázasan, betegen magamra hagyott.😒

2020. dec. 11. 11:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%

Ha ott ül melletted akkor jobban leszel?!!gyogsezrr és pihenés

Nem mindegy hogy magára hagyott mert dolgoznia kellett menni vagy éppen elment haverozni,csavarogni.

2020. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
8%
Az ordibálás nem normális, bár nem tudom azt mi előzte meg. Szerintem hisztis vagy, nem tudok veled azonosulni. Ha olyan félelmetesen beteg vagy, hívd ki a mentőket. A párod sem tudna mit kezdeni veled.
2020. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát...Látod...

Nyugtasson meg kérdező a tudat, hogy nem csak a párod egy érzéketlen alak. Nem, nem normális dolog beteg emberrel ordibálni és hibáztatni. Aki igazán szeret az félt, aggódik és türelmes. Biztos, hogy mellette van a helyed?

2020. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Itt arrol van szo hogy a parjat nem erdekli mi van a kerdezovel..😅

Az en anyukam is volt covid gyanus persze attol nem gyogyul meg ha egesz nap otthon ulok de jol esett neki hogy csinaltam neki teat megkerdeztem jobban van e hozzak e valamit.. gondolom a kerdezo is ilyesmire gondol.. alapnak kene lennie!

2020. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Biztos nem velem van a baj, mert anyukájával is ordibált, miután bevitte a mentő infarktussal.
2020. dec. 11. 12:36
 6/28 A kérdező kommentje:
1-es, ő sem mehetett dolgozni míg nem derül ki hogy covid vagy nem.
2020. dec. 11. 12:37
 7/28 A kérdező kommentje:
3-4-es, köszönöm. Igen, úgy érzem cserben hagyott. Persze néha felhívott telefonon, és ma kiderült, hogy nem covid volt. Már mindegy, hazajött, csak nem tudok mit kezdeni vele, ha betegen engem hibáztat, szerintem orvosi eset a pánikja, és ahogy lereagálja.
2020. dec. 11. 12:42
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom aggódik értem, ha beteg vagyok, nem ordibál. Mondjuk velem sosem ordibált még a párom, nem így kommunikálunk egymással.
2020. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem normális, és ezt te is tudod, különben nem kérdezted volna meg.
2020. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Régen azért ordibált velem mindig mert gondban voltam a nagy gyógyszerek lenyelésével, de az nem segít, ha még kiabál is mellé. Aztán kiderült ennek az oka, volt egy tumor a torkomban. Pajzsmirigy műtét közben vették észre, de sikerült eltávolítani, és megúsztam a rákot a műtéttel. Akkor is bekisért, és műtét előtt otthagyott, mert neki így jobb, én meg majdnem halálra aggódtam magam hogy mi lesz velem. 6 órás műtét volt, és komplikáció, mert a tumort a műtét közben találták meg, és azonnal érsebész segítséget kellett hívnia a fej-nyaksebésznek. Sikerült, de azt mondták, hogy nagyon nagy dolog volt, amit az orvosok ott véghez vittek. Két hónap után már mentem dolgozni, őt is én tartottam el, mert nem volt munkája, sosem voltam hisztis, vagy gyenge, pedig nagyon nagy fájdalmakat éltem át. Csak egy kis támogatás jól esne néha.
2020. dec. 11. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!