Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok anyagiak miatt máshova költözés vagy maradni de akkor Csórón ?

Figyelt kérdés

De egyébként meg jobban érzem magam itt mindig itt éltem, ez az én közegem, sokszor remegve sirok éjszaka mert félek máshol nem lesz ilyen jó. De ez egy borsodi város és itt nincs jövő... A hely híre sem jó : Ózd ...

Most páromnak egy jobaratja kínált fel lehetőséget külföldön dolgozni , ő viszont csak úgy akar menni ha én is megyek vele.... most rajtam múlik mindez de nekem a szivem szakad ketté itt van az életem a családom mindenem ...

Ott csak egy bevándorló senki lennék.....

Anyagi ok szól csak mellette, itt épp megélünk de azért nagyon figyelni kell a kiadásokat pl most futes szezonban a fa megvétele

Mit tegyek? Félek erre megy rá a kapcsolat.


2020. dec. 11. 19:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hova költöznétek?
2020. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Németországban lenne a munka páromnak.
2020. dec. 11. 19:53
 3/29 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy kimentek átmentileg (fél évre, egy évre, két évre), gyűjtötök egy kis pénzt, aztán hazajöttök? Én megértem, soha nem akartam külföldön élni. De ha ennyire kéne a pénz, akkor eldobni sem okos gondolat. Tanultok egy kis nyelvet, kerestek egy kis pénzt.
2020. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Haza mindig lehet menni...
2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A házat nem akarjuk itthagyni üresen persze a pénz jól jönne, az igaz. Nemtudom mennyit bírnék ki kint.
2020. dec. 11. 20:04
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hely Csóró? Mármint, ha nem mondod el, akkor nem tudhajtuk, hogy megéri e ott maradni.
2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én mennék, ha nem is feltétlenül örökre. Szerintem az nem élet, ahol azt is számolgatni kell, hogy jut-e fűtésre. Rettegni attól, hogy mi lesz, ha az egyikünk bevétele kiesik...
2020. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok kidani a házat, nem tudom ebben mennyi realitás van a környéken. De hátha.
2020. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Kiadni nem sok esély van , kétes alakoknak meg nem adnám oda. Ez a ház az örökségem vigyàzok rá.


Sose voltam jómódú lehet azért nem vonz ez az élet, meg kint ha lenne is munkám akkor egyàltalán milyen.

2020. dec. 11. 20:15
 10/29 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nézd, azért mert csak egyfajta életet ismertél eddig, az nem azt jelenti, hogy az a legjobb élet. Most minden rosszindulat nélkül, Ózd kb az ország egyik legélhetetlenebb városa a Nyugattal össze sem hasonlítható.

Sokkal jobb minőségű életben lehet részed. Magasabb fizetések, szebb, modernebb ingatlan, szebb lakókörnyezet, szórakozási, kulturális lehetőségek.


Van egyébként nyelvtudásod, diplomád/szakmád? Te tudnál dolgozni? Elég lenne a barátod fizetése kettőtöknek?

2020. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!