Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem idegesítő számotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idegesítő számotokra, ha a párotok Facebookon képtelen leírni egy üzenetben mindent, hanem külön-külön írja mondatonként vagy szavanként?

Figyelt kérdés

Telefont lehalkítani nem lehet nekem, mert fontos hívásokat szoktam várni, és a Messengert sem szabad. Így baromi idegesítő, hogy miatta pittyog a mobil össze-vissza. Már szóltam neki, azt mondta hogy akkor többet nem ír, és elköszönt. Mindenki más képes egy komplett üzenetben mindent megfogalmazni.


Mi a véleményetek?



2020. dec. 11. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen vagyok, szóval nem zavarna :D
2020. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem zavarna, mert a messenger nem Email, hogy egyben kellene tartalmas üzeneteket írni, hanem azonnali rövid üzenetváltásokra van kitalálva.


De Egyébként van olyan funkció, hogy csak nála kapcsolod ki a jelzést (visszakapcsolásig). Gondolom, ha annyira fontos hívásokat vársz időnként úgyis ránézel a telefonodra és akkor vissza írsz neki.

2020. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

Jaaaj ismerem ezt... Csajok csinálják


Legszívesebben elvenném tőle a telefont.

2020. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem szokott ilyet, így nem, de ilyen esetben egy idő után lehet engem is zavarna. Tudsz amúgy olyat, hogy csak egyetlen embert némítasz le (olyat is be tudsz állítani, hogy csak 1 órára vagy többre legyen és akkor nem neked kell visszakapcsolni). Így értesítést nem kapsz, de ha megnyitod az üzeneteket, akkor látod amit küldött. Mások üzeneteiről pedig ugyanúgy kapod az értesítést.
2020. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom hogy a Facebook-ot is le lehet némitani külön 🙃
2020. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Ez minden személy esetében irritáló viselkedés. Olyan ez, mint mikor valaki 1-2 szavas mondatokban kommunikál.


Én mindig teljes egészében írom le amit mondani szeretnék. Ez számomra így megfelelő. A másik fél is cselekedjen úgy, ahogy neki tetszik. De az biztos, hogy akik 1-2 szóban írnak azokkal túl jóban úgysem leszünk. Szerencsére nem mindenki ilyen.

2020. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Ezt mintha én írtam volna ki :D
2020. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Idegesít?
2020. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

#12


Tőled is el kellene venni a telefont.

2020. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

13.


Ha elegen jelentik ezt az ámokfutást, akkor úgyis törölni fogják, őt pedig tiltani emiatt a "remek poén" miatt.

2020. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!