Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masok is használnak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masok is használnak ilyen szavakat egy párkapcsolatban vagy tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés
Mióta barátom van, már nem hasam van hanem hasikám meg pocim. Nem fenekém van hanem popóm és popsim. Nincs nevem csak husika vagyok meg cukorbogyó. Kisgyerekekeknek nem gugyogok ennyit.
2020. szept. 8. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyuszikám ezt meg kell szoknia a csini buksikádnak.
2020. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ömm, ezt nem neki kéne?
2020. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ooo, szerintem ez tok aranyos, de ha neked nem tetszik finoman utalj ra a parodnak vagy nyiltan mondd meg. Nem vagyunk egyformak. :)

27N

2020. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem neki mondod te asszonyállat?
2020. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyelvész akarok lenni, azt írják, hogy a dajkanyelv az erős parkapcsolat jele. Ismerőseim között sikeres szakemberek is vannak, ok is becezgetik egymast.
2020. szept. 8. 10:35
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Járjál velem, tőlem ilyen szavakat nem fogsz hallani.

Nem Pocakod lesz, hanem beled.

Nem Popsid, hanem betonkeverőd.

Nem Husika leszel, hanem Tehenem.

2020. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy lehet velem van-e a baj, hogy nem tudok egy 190 centis pasit “mokuskanak” hivni.
2020. szept. 8. 10:36
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálam max malteroslapát lennél
2020. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én se értékelném, szerintem is infantilis és gáz.

Nem vagyok kifejezetten romantikus meg becéző típus, én egy gyerekhez is egyenrangú félként beszélek a saját értelmi szintjének megfelelően, nem gügyögök neki. A páromat is max drágámnak vagy szerelmemnek hívom, de ennyi.

Igazából szerintem a becézéssel sincs baj, ha mind a két félnek van rá igénye, de így, hogy az egyikőtöknek nincs, így kellemetlen.

Szólj neki, hogy nem vagy óvodás.

2020. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

"husika" szerintem gáz, mert tárgyilagosít; darab hús vagy neki... de a többivel semmi bajom.


F

2020. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!