Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha 12 év és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha 12 év és 2 gyerek után kederül hogy a párotok megcsal meg lehet neki bocsájtani?

Figyelt kérdés
Most ezért vagyunk külön (plusz még 1000 apró dolog természetesen) 8,5 hónapja. Kb 2 hét múlva újra összeköltözünk mert a nagylány kezdi a sulit és úgy gondolom hogy szükségük van az apjukra. El tudom majd felejteni neki? Vagy legalább megbocsájtani??!
2010. aug. 12. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
meg.
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre csak te tudod a pontos választ a szíved legméllyén.
2010. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nagy lóf*szt!! Már bocsi!!!
2010. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a f*szt. hülye p.öcs
2010. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül, mi lesz, de én biztosan nem bocsájtanék meg neki, hiába a gyerekek, nem jó az nekik sem, ha esetleg miattuk vagytok együtt, tudom, nálunk is ilyesmi volt és 9 évesen már én voltam az, aki anyumnak könyörgött, hogy váljanak már el, csak miattam ne legyenek együtt, mert nekem nem jó ha azt látom, hogy nem szeretik már egymást és nem boldogok együtt. Szóval sztem alaposan gondold át a dolgokat, mert nem biztos, hogy azzal teszel jót a gyerekeknek, ha csak miattuk maradtok együtt. Csak akkor maradjatok együtt, ha szeretitek egymást őszintén, boldogok vagytok együtt,a férjed őszintén megbánta, amit tett, ki is engesztelt és igyekszik tenni azért, hogy vissza nyerje a bizalmad stb stb...
2010. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem igazán változott mióta külön vagyunk, de eddig az is volt a baj sztem h az anyjáékkal laktunk. Elvileg külön, de mégis 1 nap legalább 5X láttam. Most külön megyünk és remélem rájön h neki is másképp kell viselkednie. "Természetesen" leginkább a gyerekek miatt döntöttem így. Szívem mélyén tudom h még szeretem, de azt is tudom h már nem lesz semmi olyan mint a legelején! Remélem az idő megoldja a dolgokat!!
2010. aug. 12. 11:57
 7/13 anonim ***** válasza:
hányszor csalt meg?
2010. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

11:57 -nek

Hát még ez is itt van. Nem igazán viselkedett úgy mikor külön voltunk h az nekem annyira jó lenne. Azokat a hibáit amiket lehet próbálom arra fogni, hogy az anyja alig 15 évesen szülte, és nem igazán tudta még h hogy kell gyereket nevelni. Gondolok itt olyan dolgokra hogy nincs nála születésnap, nőnap stb.....

2010. aug. 12. 12:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát amit tutira kiderítettem 1 cafkával, de tuti többször. Már régebben is volt hogy ilyen gondolataim voltak, de akkor tutira kimagyarázta a dolgot. Most viszont nem szórakoztam és lehallgató készüléket tettem az utóba amivel jár, merthogy tudtam hogy csak abban lehetnek együtt! Még fel is vettem amit hallottam. Mikor kederült akkor egy ideig tagadta aztán bevallotta! Nagyon rossz volt!!
2010. aug. 12. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem ölitek egymást folyamatosan akkor a gyerekek miatt jobb együtt maradni, amíg már nem érdekli őket, aztán huss széjjel. Ilyet nem lehet megbocsájtani mert semmi jóra nem vezet (+igazából sosem fogod megbocsájtani, folyton ott lesz, hogy mivan ha megint stb. és ez szépen lassan az agyára megy mindenkinek, ergo értelmetlen) Ugyh én egyedül a gyerekeim érdekét nézném (márha majd lesznek...) mert ők megérdemlik (meg nem is tehetnek semmiről).
2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!