Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hónapokig kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hónapokig kell könyörögni a férjének, hogy otthon megcsinálja azt a munkát, ami a szakmája?

Figyelt kérdés
A férjem autószerelő. Február óta nem csinálja meg az autómat, mert nem kérem őt szépen. A szomszéd lányának az autóját bezzeg rögtön megcsinálta, sőt, még 150 kilométerre elment a kocsiért, meg utána haza is vitte. Állítólag csak a pénz miatt. De ugyanígy ugrik, ha valami nő vinné a kocsit. De ha én kérem, hogy csináljon meg valamit, pl a bringán a féket, arra nincs ideje. Meg úgy alapjáraton semmire nincs h ideje, mert dolgozik. De erre a csajra volt egy egész napja. Most nem volt baj, hogy mennyi munkája van.
2020. dec. 13. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem kérem őt szépen."


Micsoda???


Mink néz téged? Pitiző kiskutyának, cselédnek?

2020. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég nem szép dolog tőle..nem vagy fontos neki sajnos. De azt neked kell.tudni, hogy az élet más területein hogy viszonyul hozzád? Ha hasonlóképpen, akkor ennek nem sok jövője van. Idegen nők fontosabbak, az már régen rossz.
2020. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyjából annak. Mondtam, meg is fordítható a helyzet, főzök annak, aki tart valaminek, ő meg majd ha szépen kér, talán kap. És ő van felháborodva. Szerintem fáj neki az igazság.
2020. dec. 13. 14:04
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 mindenki fontosabb, mint én. Másnak első szóra ugrik.
2020. dec. 13. 14:05
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Elgondolkoznék ezen a szépen kér dolgon azért... Kötve hiszem, hogy bárki egy "légysszíves"-től cseléddé válna.
2020. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Két lehetséges oka van egy ilyen reakciónak, és így egy folyamat eredménye:


1.Nem szereted, és tiszteled saját magad.


Vagy...


2.Nem szereted, és tiszteled őt.(vagy nem érzi)

2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem számítasz neki már. Te döntésed, hogy meddig viseled el a hozzáállását a dolgokhoz.
2020. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem kéred szépen?


Én szépen szoktam kérni.

2020. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Volt már légyszíves. De nem érdekli.
2020. dec. 13. 14:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Kértem szépen. De könyörögni kell azért, hogy a saját kocsinkat megcsinálja, hogy szakadó esőben ne kelljen nekem és a gyerekének szarrá ázni?
2020. dec. 13. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!