Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pártok pánikbeteg lenne, és el akarnátok hagyni?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben az a problémám, hogy régóta együtt vagyunk, kihűlt a kapcsolatunk, gondolkodom a szakításon, viszont ő pánikbeteg, és nagyon ragaszkodik hozzám, félek, hogy teljesen tönkretenném, ha szakítanék vele. Mint embert szeretem, nem akarom, hogy kikészüljön. Más mit tenne, el tudnátok hagyni?
2020. dec. 13. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség és nem lehet megmenteni a kapcsolatotokat akkor ülj le vele és mond el neki az igazat! Adj időt neki feldolgozni és menjetek szét! Sokkal jobb lesz mind a kettőtöknek ha nem csapjátok be magatokat és nem ragadtok bele egy nem működő kapcsolatba,a végén félre lépés lenne és akkor nagyobbat sérülne!(én azért nem karácsonyra időzíteném)
2020. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze nem most akarom, nem is határoztam még el magamat, csak belegondoltam, és félek, hogy kiborul. Akkor is, ha normálisan mondom el neki. Ha meghal egy álltunk, macska, kutya, azon is teljesen ki tud borulni, sír, nem eszik, és félek mi lesz, ha én is elhagyom.
2020. dec. 13. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: egy házi kedvenc mindenkit megvisel! Értem én hogy nem akarod hogy jobban sérüljön de nem kell ahhoz pánik betegnek lenni hogy valaki beforduljon szakítás után! Mióta vagytok együtt?
2020. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ez rátesz egy lapáttal, azon is teljesen kiborult, mikor megjelent ez a vírus, tényleg pánikolt egész nap, alig tudott dolgozni is. 12 éve vagyunk együtt.
2020. dec. 13. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Gyerek van? 1-es
2020. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, 38 mindketten.
2020. dec. 13. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem de ez csak az én véleményem kívülálló ként.Döntsd el hogy van-e még benned annyi szeretet (nem sajnálatára gondolok)hogy bele teszel 12 év után még utoljára110%-ot ebbe a kapcsolatba és megpróbálod megmenteni és akkor nem lesz lelki ismeret furdalásod miatta ha szét mentek vagy ha ezeken már túl vagy akkor lépj! Olyan korba vagytok,hogy simán újra kezdhetitek mind a ketten.
2020. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A saját esetemből tudok kiindulni. Velem akkor szakított a barátnőm üzenetben, amikor 3 év hivatásos szolgálati jogviszony után lettem pánikbeteg. Diszfágia, pánikrohamok, depresszív közérzet. Alvás közbeni felriadások halálfélelem miatt... A környezetem sem hiszem, hogy nagyon hitt volna nekem, de drasztikusan lefogytam a diszfágia miatt, azt látták. Viszont túléltem. Átverekedtem magamat egyedül ezen a dolgon. Inkább csak megerősített. Nem tudom, hogy az élettársadnak milyen súlyos, és milyen fajta a pánikbetegsége, mert ez is eltérő, és minden ember máshogy reagál mindenre, de majd csak az ünnepek után beszélj vele erről.
2020. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!