Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már pánikbeteg párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már pánikbeteg párod?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt
2019. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen volt vele a kapcsolatod?
2019. dec. 18. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pánikolt
2019. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vótmá
2019. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem. Én viszont voltam pánikbeteg. Sz. ar volt és nem is tudtam volna kapcsolatban lenni senkivel azalatt az időszak alatt. A pánikbetegség kezelhető és el is mulasztható. Sok mindenre meg tudja tanítani az embert. Viszont az ellensegeimnek sem kívánok olyan pánikrohamokat, amik nekem voltak. Szerintem alapvetően az tapasztalja meg a pánikbetegséget az élete során, akinek irtó érzékenyek a "receptorai" (ezt a köznyelvben pejoratív értelemben gyenge idegzetűnek mondják🤣). Meg persze ha szeret magának hazudni. Az egész onnan indul, hogy ha már túl sok mindent tagadsz le magad előtt, és halogatod a dolgokat, amik nem működnek, akkor egyszer csak jön a pánikbetegség és rákényszerít a változtatásra meg a szembenézésre, de úgy istenesen. Szóval sztem várd meg, amíg megerősödik és meggyógyul az illető, ha szereted, akkor megpróbálhatod segíteni ebben. A legnagyobb segítség anno nekem az volt, hogy ott voltak velem (jelen is voltak és mellettem is voltak, bár ez nekik is nagyon megterhelő lehetett lelkileg) és semmit nem csináltak különösebben (nem is tudtak volna), csak szerettek. A többi részét a folyamatnak le tudtam rendezni magammal.😊
2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!