Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jegyesem veszi föl a telefont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegyesem veszi föl a telefont 2 napja, hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 éve vagyunk együtt a párommal (mindketten 24 évesek vagyunk, Ő nő, én férfi) és már jegyben járunk. Sajnos azonban távkapcsolatban élünk, tervek szerint tavaszig, ő külföldön dolgozik, én itthon.


Úgy alakult, hogy a szakdolgozatom pont a határidőre adtam le. Párom nagyon precíz és pontos típus, próbál mindent a lehető leghamarabb leadni, ennélfogva nagyon ki volt rám akadva, hogy így elhúzódott a konzulenssel való egyeztetés. Többször ledorgált miatta, de hagytam, igaza volt tulajdonképpen.

Mivel eltérő időzónában vagyunk, az a kérése, hogy mindig 8 körül hívjam hogy legyen elég időnk beszélni. Vasárnap azonban, mivel az utolsó módosításokat végeztem a szakdogámon (melyet aznap reggel kaptam meg a témavezető Tanár Úrtól) , csak este 9-kor hívtam.

Nagyon dühös volt, én pedig picit flegmatikus, mivel rossz néven vettem hogy ahelyett hogy osztaná az örömöm, ne adj isten gratulálna-mivel egy szakdolgozat leadása mégis csak fontos életesemény.

Ő ehelyett kifogásolta hogy szerinte emiatt az egész élethez így fogok hozzáállni, és semmire sem viszem, és "létesítsek szexuális aktust magammal ". Azóta sajnos nem veszi föl a telefont és az üzenetekre sem reagál. (egy snapchet nevű programom amin egy puzzle-el játszunk, néha válaszol a lépéseimre, és folytatja a puzzle kirakását).


Más kapcsolatunkat súlytó problémáról nem tudok, folyamatosan, a napokban is a közös jövőről beszél, mint jövő karácsonykor hogyan díszítjük föl a lakást, mit szeretne adni nekem akkor ami egy jellegzetes dolog gyermekkorából és látnom kell, munkavállalás itthon, ingatlanvásárlás, még közös gyerek neve is)


Kérdésem igazából nem is tudom mi, tapasztalatlan vagyok ilyen téren, Ő az első komoly kapcsolatom. Ilyenkor mi van?


Nagy köszönöm hogy időt szántatok a kérdésemre!



2020. dec. 15. 14:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha elveszed egy ilyen után, akkor meg is érdemlitek egymást. Ahelyett, hogy egy ilyen fontos dolgonál veled örülne, még hisztizik meg okoskodik. Ennél csak idegbetegebb lesz, de már most is az.


Ha szakítani nem akarsz, akkor is várd el, hogy bocsánatot kérjen a hülye viselkedéséért. Különben mindig rajtad vezeti majd le a frusztrációját.

2020. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Párod nem százas! Ilyenen rinyálni, hogy egszer kivételesen később hívod akkora baromság, hogy szavak nincsenek rá.

Ha nem veszi fel a telefont, akkor pukkanjon meg, ahol van. Ráhagynám. Hisztis kislány.

32N

2020. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Én örültem, mikor a párom leadta a szakdogáját, de én megértem a lányt is. Kedvesem is halogatta, panaszkodott, nem fogott neki, aztán utolsó héten nagy noszogatásra összecsapta, szerencséje volt az egésszel, egyik kedves ismerőse javította neki hibátlanra, aztán úgy viselkedett, mintha ő sz.rta volna a spanyolviaszt.

Emiatt fel sem venni a telefont baromság, de nyilván bosszantó mikor valaki a végletekig halogat, a másik meg izgul érte hogy vajon lesz-e ebből szakdoga vagy sem.

2020. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálta, ne magadat hibáztasd. Viszont én igencsak elgondolkodnék ezen a házasság dolgon. Egyrészt tényleg érdemesebb előtte összeköltözni, mert azon a ponton még a legstabilabbnak tűnő kapcsolatok is elbukhatnak. Emellett ha egy ilyen apróságon kiakadt, ráadásul gyerekesen kezeli a heyzetet, akkor mi lesz később? Össze kell csiszolódni egy párnak, és ehhez rengeteg szeretet, megértés és kommunikáció szükséges. Nem tudom nálatok ezek megvannak-e, de abból ímit írtál nem úgy tűnik.
2020. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit úgy tűnik, mintha kereste volna a kifogást, hogy kiakadjon valamin (jelen esetben a semmi is megtette). Ez kb olyan, hogy egyszer egy exem teljesen kiborult azon, hogy nem tudtam, hogy nem szereti a pálinkát, és így biztos nem is ismerem igazán, ezért szakított velem. Kb hasonló kaliberű kiakadása volt. Aztán persze megtudtam, hogy hónapok óta megcsalt és a másik csaj mellett tette le a voksát, ezért ezzel a műbalhéval érte el, hogy magamat hibáztassam és még én érezzem magam rosszul a szakítás miatt. Nem azt mondom, hogy a te menyasszonyod is ezt csinálja, de azért elég megalapozatlannak érzem a reakcióját. Oké, hogy kicsit felbosszantja magát azon, hogy később hívod, de bakker ezen felnőtt, értelmes ember túlteszi magát legkésőbb akkor, amikor végül elmeséled neki, hogy mi történt. Szóval nekem ez elég fura, hogy azóta nem hajlandó veled szóba állni.

Én is átgondolnám még ezt a házasság-kérdést, még ha nem is szakítási szándék van mögötte a barátnődnél, ez a szintű konfliktus(nem)kezelés nem működőképes semmilyen kapcsolatban sem.

2020. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

en azt javasolom, nagyon gondold at hogy elveszed e ezt a not felesegul. biztos hogy szereted, valoszinuleg o is szeret teged, de aki kepes abbol pataliat csinalni, hogy mikor adod le a sajat !!! szakdogadat, raadasul hataridon belul, es hogy emaitt egy !!! oraval kesobb hivod, azzal ennel 100szor nagyobb konfliktusaid lesznek az elegben (penzhiany, gyerekneveles, szuleitek, munkanelkuliseg, csak hogy egy parat emlitsek).

az meg a hab a tortan, hogy emiatt napok ota nem veszi fel a telefont. en szakitanek a helyedben vele, mert ez egy boldogtalan hazassag lesz.

2020. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Basszus visszaolvastam és rajottem h a kérdező a férfi! :o basszus, de fura, pedig pont h a férfiak szoktak minden semmiségbol balhét csinálni.


Így viszont max annyi fogalmazódott meg bennem h nem lehet h féltékeny?

2020. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező! Érdekelne, hogy a vélemények, indoklások, és a figyelmeztetések után mire jutottál?
2020. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Először is, nagyon köszönöm minden válaszoló segítségét, nagyon rendes mindnyájatoktól.

Egyelőre áll a bál, de picit jobban értem a helyzetet, hogy nyilván nem csak erről van itt szó, ez csak ilyen utolsó csepp amin borult a bili.

2020. dec. 18. 20:04
 20/22 Tseppkoe ***** válasza:

Szóval sikerült veszélned vele?

És áll a bál?

Ha igen, akkpe egyenlőre ne erőltesd a házasságot sztem...

Léteznek személyiség típusok, ne akarjon téged teljesen átszabni, még akkor sem, ha tányleg stresszmentesebb egy szakdogát időben leadni!

Az anyagcserédnek nem fog tudni parancsolni az ő kénye-kedve szerint!!

Gázos a helyzet!

2021. febr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!