Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Én egy idősotthonban élő férfi vagyok, 1 éve kapcsolatban élek egy nővel, de sajnos nem tudunk találkozni, mert én fogolyként be vagyok börtönözve az otthonba a szobámból se mehetek ki. A helyzet a következő: ugye nem tudok karácsonyra se venni senkinek se ajándékot, mivel nem mehetek ki- és postán se tudok küldeni csomagként. Bezséltünk telefonon, mondta a párom, hogy ő hoz nekem ajándékot karácsonyra, én mondtam, sajnos nemtudok adni, és szóba került, hogy a menyemnek innen a szobámból egy könyvet küldenék, már ha elviszi neki valaki itt dolgozó, erre kiadat a párom, hogy másnak bezzeg adok ajándékot, neki nem? Mondom, én csak innen tudok adni, ami van nekem itt tárgy a szobámban, de pont, hogy neki a páromnak mást adnék, csak nemtudok...és mondtam, hogy az unokáimnak se tudok semmit se adni, beszéltem is egyik unokámmal, mondtam neki, hogy sajnos idén semmi. De haragszik a párom, azt mondja, hogy ő nem vár el ajándékot, de az fáj neki, hogy bezzeg másra gondolok, rá nem, pedig ez nem igaz...nagyon szeretem a párom. Az is bánt engem, hogy neki januárban születésnapja lesz, és például arra se tudok neki semmit adni, pedig én tényleg szeretnék. Nemtudom mit tegyek, hogy elhiggye, hogy ő rá is gondolok,.
2020. dec. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért ha jobban belegondolsz, mégiscsak elmondtad neki, hogy vki másnak adsz ajándékot. Ez azért elég hülyén jött ki. Sztem a legjobb az, ha írsz neki egy hosszabb üzenetet, levelet, amiben szépen megfogalmazva leírod, hogy nem az van, hogy más fontosabb, hanem hogy pl. a menyednek innen olyasmit tudsz küldeni, ami hozzá passzol, de neki nem. Jobban megfogalmazva, mint amit ideírtál, mert ez itt egy kicsit katyvasz.
2020. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, miért nem hagyhatod el a szobát? A párod amúgy gyenge felfogású, nem tudsz vele mit kezdeni.
2020. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A neten sem rendelhetsz? Nem értem... Azért, bár korona vírus járvány van, és az idősekre, főleg otthonban élőkre fokozottabban kell figyelni, nem hiszem el, hogy neten ne rendelhetnének...
2020. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És azt sem hiszem el, hogy leveleiket, postájukat nem adják fel... Magyarul a neten rendelt ajándékot, üdvözlő lapot, stb. Bár neked nem is kell posta, szt írtad a barátnőd hoz be neked ajándékot... Akkor gondolom te is oda tudod adni neki a tiédet...
2020. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy ápolót, ha van akivel jobban jóban vagy, hogy vegyen neki valamit.
2020. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a xar kamut, ez a nap egyre gyengébb. Mi van veletek??

Tavaly ilyenkor látogatási tilalom volt, az influenza miatt. Utána jött a korona. Nyáron lehetett maximum találkozni azzal, aki idősotthonban lakik. Most újra látogatási tilalom van.

Aki ide tud írni kérdést, az meg simán tud a neten rendelni ajándékot.

Szóval az hagyján, hogy elég nehéz lett volna idős otthonban élve ismerkedni, de tele a sztori logikai buktatókkal.

Tényleg csak ennyire telik egész nap?

2020. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A párom odaadja a portásnak a kapuban, és egy nővér felhozza nekem. Csomagot kívűl álló hozhat, és a portás átveszi. Interneten nemtudom hogy kell rendelni sose rendeltem úgy.
2020. dec. 15. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hàt nem egy jo asszonyt fogtál ki.
2020. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem volt jogos a sértődése.

Viszont valóban megkérhetnél esetleg egy nővért, ha van olyan, hogy segítsen neked ajándékot rendelni a számára. Ha van bankkártyád, még azt is meg lehet csinálni, hogy előreutalással kifizeted, és az ő címére rendeled közvetlen. Bár ez így nem túl személyes, de ha neki az ajándék a lényeg, akkor nem is fogja zavarni.

2020. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sosem rendeltél... de itt vagy egy netes fórumon.. Akkor tudsz netetni. Innen már Google a te barátod is. Beirod a keresőbe, hkgy női oarfüm rendelés, vagy falikép webáruház, vagy bármit. A neten bármit rendelhetsz (még nőt is, férfit is). A net jó is fud lenni a sok rossz mellett. Most a jót használd, rendelj neki vmi ajándékot (ezüst ékszer, bármi, amit beirsz a Google keresőjébe). Vmit rendelj, ha ezen a héten megteszed, karácsonyra itt lesz.
2020. dec. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!