Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy akivel együtt voltatok, azt nem igazzán szerettétek?

Figyelt kérdés
Igazából még a szaga is taszít. Csak a belső tulajdonságai miattt vagyok vele.

2014. aug. 10. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam kínozni magam. Ha meg nem tetszik az illata, akkor javaslok neki egy zuhanyt, vagy egy másik kölnit.
2014. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, aki ennyire nem jön be, azzal nem is jövök össze
2014. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, miután huzamosabb ideig együtt voltunk, mert volt időm megismerni. Rájöttem, hogy nem vagyok hozzá való, ő se hozzám, így game over lett a vége.
2014. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, legalább eleinte annak indult hogy szerelem lesz belőle, aztán megismertem jobban és nem tudtam szerelmes lenni igy inkább szakitottam.. Ezt nem tudnám megcsinálni amit Te, mert igy csak barátként tekintenék rá, de nem mint a társam. De csak szereted valamilyen szinten, csak lehet még te sem vagy ezzel tisztában, a szagát meg kicsit átalakithatód vonzobbá, vegyél neki olyan parfümöt ami neked is tetszik.
2014. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem, sajnos, pedig szeretném szeretni. És a parfüm nem megoldás, a természetess testszaga megmarad...
2014. aug. 10. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Ő volt az első "szerelmem" összebarátkoztunk és folyamatosan küldte a jeleket. Kb ő volt az első fiú, aki mellett nőnek éreztem magam és ez persze tetszett. És ezt máshogy értelmeztem naivan a magam részéről.

Kb mindent megtett volna értem, nagyon szeretett, sőt.. elég nyomulós és nyálas volt ( én alapból nem vagyok ilyen üntyümpüntyüm lány) Én 19 voltam, ő 23. Túlzottan tapadt, erőszakos volt ( ~mint egy lábhágó kiskutya) ugyanakkor egy 2 méteres 120 kilós benga állat.

3 évig voltunk együtt, volt lánykérés is ( ahol reflexből nemet akartam mondani, de a kibérelt helyen, a meglepi barátokkal körülvéve nem mondhattam mást, csak igent) illetve az utolsó 1 évben ő is érezte, hogy baj van, még jobban tapadt..én folyamatosan idegenültem el tőle, már barátok sem voltunk, végül a szexet sem kívántam vele..de érzelmileg ki volt kényszerítve tőlem. Mindeközben, hogy befogjam a szám mindent megvett nekem, ami megtetszett,(olyat is, ami nem....) és ezt később alattomos módon, utalgatások és még több érzelmi zsarolás mellett a szememre vesse.


Közben megismertem Őt, aki erőt adott arra, hogy kidobjam a vőlegényem. Sikerült megtenni ( voltam az addig imádott anyósjelölt szájából büdös kis k.. és még sok egyéb).

Első randinkon megtudtam, milyen az igazi, szerelmes szex..és most, újabb 3 év múltán az esküvőnkre készülünk.



Szóval, kedves Kérdező, ne hidd el, bármit is mond, azt, hogy nem szerethet így más és te sem fogsz mást így szeretni, ha nem vonzódsz hozzá, sőt, taszít, ne kínozd magad!

2014. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző! Milyen rendes vagy, hogy 3 évig húztad az agyát annak a szerencsétlen csávónak. Nem értem, miért nem koptattad le finoman már az elején?? Mert a leírásodból ítélve te őt sosem szeretted. Talán közölhetted volna vele! És akkor az anyósjelölt sem rágott volna be.
2014. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt

Egy egyejszakas kalandbol lett, 3 hónapig voltunk együtt.

Nekem semmi bajom nem volt vele igazabol o volt az akire bármikor azt mondtam volna hogy leelnem vele az életemet és a gyerekeim apjának is elfogadnam de borzalmasan nyomult és bekorlatozott engem így ez miatt elmúlt minden varázs és én szakítottam vele, persze ezt se értette miert. De az utolsó 1 hónapnál rosszabb honapom meg nem volt szerintem.

2022. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!